Aquanox: Deep Descent
PS4

39.99 *
* Cena je zatiaľ len orientačná
Nákupom získate 1.20 kreditov
 • 39.99 €
  Predobjednávka
Lokalizácia: Angličtina
Tip hry: Hra pre jedného hráča, Hra pre viacerých hráčov, Online multiplayer
Štítky: FPS, Sci-Fi
Hra je tiež dostupná pre:  XBOXPC
 • Aquanox: Deep Descent je strielačka z pohľadu prvej osoby, v ktorej sa posadíte do kokpitu podvodných lodí, ktoré môžete podľa ľubovôle upravovať a vydáte sa na dobrodružstvo plné súbojov v dystopickom podvodnom svete. Ide o tretí diel značky začatej začiatkom tisícročia.

  NOVÝ SVET

  V blízkej budúcnosti sa zemský povrch stane neobývateľným. Zvyšky ľudstva žijú v bývalých ťažobných a výskumných staniciach hlboko pod hladinou morí a oceánov. Avšak ani pod vodou sa klasické nešváry medzi jednotlivými fakcemi nezmyjú a tak nás čaká vojna o zdroje a dominanciu.

  Aquanox: Deep Descent
  NA DNE
  Prevezmite kontrolu nad tímom skvelo vytrénovaných pilotov podmorských strojov a zažite epický príbeh temného sveta hry Aquanox. Pošlite nepriateľov na onen svet presne zamiereným torpédom, granátometom, minou a mnohými ďalšími zbraňami. Dno oceánu je záhadné, nebezpečné a nepreskúmané, nikdy neviete, čo vás za ďalším útesom čaká.

  akvanox
  NIEKOĽKO REŽIMOV
  Tešiť sa môžete na drop-in kooperatívny príbehový režim, kde až v 4 hráčoch prevezmete role pilotov a prežijete ich príbeh. Možnosti úpravy lodí sú veľmi široké a slúžia ako solídny základ RPG elementov, spolu s ťažbou, obchodovaním a lootováním. V neposlednom rade je prítomný tiež klasický PvP multiplayer, vrátane režimov deathmatch, team deathmatch a dogfighting.

  aqua nox
 • Pridajte komentár

  Pravidlá komentárov

  Otázky k objednávkam píšte na email xzone@xzone.ck, kde vám môžeme odpovedať rýchlejšie :)

  Ďakujeme, že s ostatnými hráčmi diskutujete slušne. Vulgárne a nevhodné komentáre (napr. Odkazy na iné eshopy, príspevky mimo tému danej hry) sú automaticky mazané.

  Komentáre (0)