DOOM: Eternal
SWITCH

(1x)
59.99 *
* Cena je zatiaľ len orientačná
Nákupom získate 1.80 kreditov
Lokalizácia: Angličtina
Tip hry: Hra pre jedného hráča, Hra pre viacerých hráčov
Štítky: FPS, Hororové, Krvavé
Hra je tiež dostupná pre:  XBOXPS4
 • DOOM: Eternal je pokračovanie úspešného a veľmi kladne prijatého reštartu známej značky. Tešiť sa môžete na ďaleko silnejšieho Doom Slayer (hlavného hrdinu), takmer dvojnásobok rôznych nepriateľov a doslova peklo na Zemi, to je všetko sprevádzané hudbou od Micka Gordona.

  SLAYER 2.0
  Uvoľnite zdrvujúcu silu DOOM zabijaka. Vďaka vylepšenej výstroji a novému arzenálu, ako je unikátne delo s plameňometom, obnoviteľné ostrie a nová schopnosť rýchleho pohybu, ste rýchlejší a smrteľnejší než kedykoľvek predtým. Zničte každého démona, na ktorého narazíte, za využitie množstvo vylepšených strelných zbraní.

  DOOM: Eternal 

  VIAC SMRTI A SĹZ
  Pošlite do večných lovíšť ešte viac démonov než kedykoľvek predtým. Každý z nich ovláda unikátne schopnosti a útoky. Fanúšikmi tak obľúbené klasické obludy, ako je Pain Elemental, Archvile, a Arachnotron, sú späť, pričom do rostera pribudnú úplne noví démoni vrátane DOOM Huntera alebo šialených Marauderov.

  doom eternal 

  ÚPLNE NOVÁ INVÁZIA
  Vstúpte do úlohy Slayera a umožnite skutočným hráčom vniknúť do vašej kampane v úlohe démonov a zažite tak dramatický a nepredvídateľný zvrat v hrateľnosti kedykoľvek počas hrania kampane. Alebo preberte opačnú úlohu a premeňte sa na démona a napadnite kampaň svojho priateľa a pocíťte tak pravú chuť pekla!

  DOOM: Eternal 

  PHOBOS
  Spravte z nepriateľov rešeto a objavujte epické, predtým nikdy nevidené svety. Prerazte si cestu skrz inváziu obrích BFG 10 000 na Phobose a objavujte staroveké tajomstvá univerza DOOM. Vďaka technológii idTech7 je každý detail prostredia vyvedený v bezprecedentných detailoch.


  doom eternal

  DOOM: Eternal

 • Diskusia dočasne vypnutá

  Svoje otázky k objednávkam prosím smerujte na email xzone@xzone.sk. Ďakujeme

  Komentáre (0)

Hodnotenie zákazníkov (1)
Pridať hodnotenie

Pro ty co neví, doom eternal nevyjde jako fyzická kopie, můžete si to koupit jen přes nintendo shop