Figúrka Star Wars: The Mandalorian - Moff Gideon BDS Art Scale 1/10 (Iron Studios)

174,30
Nákupom získate 5,23 kreditov
Merchandise: Figúrka
Výrobca: Iron Studios
Kód produktu: 38702
 • Dôstojník Moff Gideon je agentom Imperial Security Bureau, donucovacej a spravodajskej zložky padlého Galaktického Impéria. Iron Studios predstavuje obávaného Gideona v čiernej uniforme zahalené plášťom. V ruke zviera legendárny Darksaber, meč ktorý sa stal symbolom Mandaloru. Jedinečný čierny svetelný meč bol ukradnutý klanom Vizsla z chrámu Jedi. Soška bola inšpirovaná scénou z finálnej epizódy druhej série obľúbeného seriálu The Mandalorian zo sveta Star Wars (Hviezdnych vojen).
  Figúrka je súčasťou dioráma súboja Mandaloriana a Moffa Gideona zo záverečného dielu druhej série seriálu The Mandalorian. Majte to kompletné!

  Veľkosť: cca 20 cm
  Materiál: polystone
  Výrobca: Iron Studios

  Figurka Star Wars: The Mandalorian - Moff Gideon BDS Art Scale 1/10 (Iron Studios)gideon_mandoThe Mandalorian BDS Art Scale 1/10 - The Mandalorianfigurka moff gideonsocha mandaloriansoška mandaloriansocha star wars
 • Pridajte komentár

  Pravidlá komentárov

  Otázky k objednávkam píšte na email xzone@xzone.sk, kde vám môžeme odpovedať rýchlejšie :)

  Ďakujeme, že s ostatnými hráčmi diskutujete slušne. Vulgárne a nevhodné komentáre (napr. Odkazy na iné eshopy, príspevky mimo tému danej hry) sú automaticky mazané.

  Komentáre (0)

Sledujte nás na instagrame