Ghost of Tsushima - Director's Cut
PS5

47.99 79.99 €

Zľava platí do 29. 11. 2021 alebo vypredania

 • 47.99 €
  Skladom
+ VIANOČNÝ REWIND ZADARMO
Možnosť vrátenia tovaru do 31.1. 2022
Doporučený vek: Od 18 rokov
Lokalizácia: České titulky
Typ hry: Hra pre jedného hráča
Štítky: FPS, TPS, Open-world, Samurajovia
Kód produktu: 38183
Hra je tiež dostupná pre:  PS4
 • Autori série Infamous predstavujú novú akčnú adventúru v otvorenom svete. Pozrieme sa v nej do feudálneho Japonska, kde pocítime silu Mongolskej ríše z prvej ruky. Mongolská ríša pri svojom ťažení na Východ spustošila koncom 13. storočia celé národy. Medzi japonskou pevninou a obrovskou mongolskou invazívnou flotilou, ktorej velí neľútostný a prefíkaný generál Khotun Khan, stojí iba ostrov Cušima.
  DIRECTOR'S CUT OBSAHUJE
  - Plnú verziu hry
  - Rozšírenie Iki Island
  - Kooperatívny online režim Legends.
  - Digitálny mini artbook od Dark Horse
  - Komentár režiséra: tím vyspovedal japonského historika, ktorý porovnáva herný svet v Ghost of Tsushima s reálnymi udalosťami, ktorými sa hra inšpiruje
  - In-game predmety: jeden technický bod, charm a skin Hrdina Tsushimi  VYLEPŠENIE PS5 VERZIE
  Dynamické 4K rozlíšenie s 60fps - zahrajte si hru ako nikdy predtým s novým 4K rozlíšením a vylepšeným snímkovaním
  Rýchle nahrávanie - využite takmer okamžité načítanie, ktoré je možné vďaka ultra rýchlemu SSD konzoly PlayStation 5
  Japonská synchronizácia pier - autentickejší zážitok ponúkne japonská synchronizácie pier u japonského dabingu, ktorá je možná vďaka PS5 schopnosti renderovať Cinematic filmy v reálnom čase
  Haptická odozva - dokonale ovládnite svoj meč vďaka pohlcujúcej haptice DualSense ovládača
  Adaptívne spúšte - vylepšite svojou presnosť pri streľbe z luku vďaka odporu adaptívnych spúští DualSense ovládača
  3D Audio - zvýšte svoje povedomie o nebezpečenstvo okolo seba pomocou priestorového 3D ozvučenia pri použití stereo slúchadiel (analógová alebo USB)
  Pokračujte v už začatej ceste - ak vlastníte PS4 verziu hry Ghost of Tsushima, tak si jednoducho prenesiete svoje uložené pozície do PS5 verzie
   
  ZA SLOBODU
  Po prvej vlne mongolského útoku ostrov horí a samurajský bojovník Jin Sakai ako jeden z posledných členov svojho rodu prežíva. Je rozhodnutý urobiť za každú cenu čokoľvek, aby ochránil svoj ľud a znovu získal svoj domov. Musí odsunúť stranou tradície, ktoré ho ako bojovníka formovali, nájsť si novú cestu zvanú Ghost a viesť nekonvenčnú vojnu za slobodu Cušimy.


  Ghost of Tsushima - Special Edition

  KRÁSA CUŠIMY
  Vydajte sa za hranice bojového poľa a zažite život vo feudálnom Japonsku ako nikdy predtým. V tejto akčnej adventúre v otvorenom svete sa budete túlať šírou krajinou a rozľahlým územím, stretávať prepracované postavy, objavovať starobylé pamiatky a odkrývať skrytú krásu Cušimy.

  PS4_EXCLUSIVE

  KĽUD, HARMÓNIA A POTEŠENIE
  Preskúmajte prepracované oblasti ukazujúce rozmanitosť života na tomto rozľahlom ostrove - od rozvlnených polí a tichých svätýň po starobylé lesy, dediny a drsnú horskú krajinu. Hľadajte pokoj v tichých momentoch prírodnej harmónie a potešenie vo chvíľach, ktoré budete zdieľať s ľuďmi, ktorým cestou pomôžete.

  ps4e32018

  SAMURAJ
  Jin bol vychovaný a vycvičený po spôsobe samuraja. Keď Mongoli ľahko porazili jednotky samurajov, Jinovi sa zrútil svet. Stojí pred najťažším rozhodnutím svojho života: ctiť tradície a obyčaje svojej samurajské výchovy a viesť boj, ktorý nemôže vyhrať, alebo sa odchýliť od svojej samurajské cesty a ochrániť ostrov a jeho ľud akýmikoľvek potrebnými prostriedkami?


  ghost of tsushima - speciální edice

  NEPREDVÍDATEĽNE DESIVÍ NEPRIATELIA
  Vo svojej honbe za znovuzískanie Cušimy musí Jin vyhľadať radu a podporu starých priateľov a nových nečakaných spojencov. Musí sa rozísť s tradíciou, stať sa novým typom bojovníka a za každú cenu ochrániť to, čo zostalo z jeho domova a ľudu. Mongolskí nepriatelia sú v boji i svoju výzbrojou nepredvídateľní a desiví. Získajte navrch tým, že si osvojíte Jinove zručnosti a naučíte sa novú taktiku na obranu ostrova a na ochranu ľudu Cušimy.

  speciální edice ghost of tsushima

  JEDINEČNÝ ZÁŽITOK
  So svojou katanou vyzvite svojich protivníkov v priamom boji zblízka v jedinečnom bojovom samurajskom zážitku, ktorý vás vtiahne do akcie. Majstrovsky si osvojte luk a so smrtiacou presnosťou eliminujte vzdialené nebezpečenstvá. Zdokonaľte svoju stealth taktiku a prekvapivými útokmi dezorientujte a prepadnite nepripraveného nepriateľa. Prispôsobivá krajina a organický prístup k boju robí z Cušimy dokonalé ihrisko, kde môžete kombinovať zručnosti, zbrane a taktiku a nájsť pre svoj hrací štýl perfektnú bojovú zmes. Prispôsobivosť a kreativita sa v prebiehajúcom Jinovom príbehu stanú vašimi najväčšími zbraňami.

  Ghost of Tsushima - Special Edition
 • Pridajte komentár

  Pravidlá komentárov

  Otázky k objednávkam píšte na email xzone@xzone.ck, kde vám môžeme odpovedať rýchlejšie :)

  Ďakujeme, že s ostatnými hráčmi diskutujete slušne. Vulgárne a nevhodné komentáre (napr. Odkazy na iné eshopy, príspevky mimo tému danej hry) sú automaticky mazané.

  Komentáre (0)

Hodnotenie zákazníkov (0)
Pridať hodnotenie

Buďte prvý a dajte vedieť ostatným, ako sa vám páči Ghost of Tsushima - Director's Cut!