Kniha World of Warcraft - Před bouří
MERCH

10.99
Nákupom získate 0.22 kreditov
+ VIANOČNÝ REWIND ZADARMO
Možnosť vrátenia tovaru do 31.1. 2022
Kód produktu: 39868
 • Azeroth umiera. Kráľ Anduin Wrynn ani Sylvanas Windrunner, najvyššia náčelníčka Hordy, si nemôžu dovoliť plytvať čas smútením. Strašná rana odhalila záhadný materiál - azerit. V správnych rukách môže táto zlatistá esencia konať neuveriteľné zázraky; v tých zlých by ale mohla priniesť úplnú skazu.

  Zatiaľ čo Aliancia a Horda bojujú o to, kto predtým odhalí tajomstvo azeritu, aby mohli zahojiť zranený svet, Anduin prichádza so zúfalým plánom, ako položiť základy mieru medzi oboma frakciami. Azerit je totiž hrozbou pre rovnováhu síl, a preto sa Anduin musí pokúsiť získať Sylvanasinu dôveru. Lenže Temná pani má ako vždy vlastné plány... Pokiaľ má niekedy nastať mier, je najskôr nutné ukončiť generácie krviprelievania a nenávisti. Obe strany však zápasia s pravdou, ktorú si nechcú priznať, a ambíciami, ktorých sa odmietajú vzdať. A tento bublajúci konflikt, priživovaný objavom azeritu, by mohol veľmi ľahko viesť k ďalšej vojne – vojne, ktorá by pre Azeroth znamenala zánik.
  Počet strán: 352
  Autor: Golden Christie
  Formát: 145 x 205 mm, lepená
  Rok vydania: 2021
  Jazyk: čeština
  Kniha World of Warcraft - Před bouří
 • Pridajte komentár

  Pravidlá komentárov

  Otázky k objednávkam píšte na email xzone@xzone.ck, kde vám môžeme odpovedať rýchlejšie :)

  Ďakujeme, že s ostatnými hráčmi diskutujete slušne. Vulgárne a nevhodné komentáre (napr. Odkazy na iné eshopy, príspevky mimo tému danej hry) sú automaticky mazané.

  Komentáre (0)

Hodnotenie zákazníkov (0)
Pridať hodnotenie

Buďte prvý a dajte vedieť ostatným, ako sa vám páči Kniha World of Warcraft - Před bouří!