Moving Out
PS4

24.99
Nákupom získate 1.00 kredit
 • 24.99 €
  Skladom
Lokalizácia: Angličtina
Tip hry: Hra pre jedného hráča, Hra pre viacerých hráčov
Štítky: Logické, Kooperatívne
Hra je tiež dostupná pre:  SWITCH
 • Moving Out je nevážne poňatý kooperatívny simulátor sťahovania, založený na pokročilej fyzike, v ktorom sa s priateľmi podelíte o gauč úplne novým spôsobom! Túžite už dlho a márne po vzrušujúcej kariére sťahováka? Ako novo certifikovaný špecialista v odbore "aranžovania a premiestňovania nábytku" budete vykonávať všemožné sťahovacie práce, ktoré vás postupne zavedú do všetkých častí tunajšieho rušného mesta Packmore. Firma Smooth Moves možno nie je tou najväčšou sťahovacou spoločnosťou, ale pre jej neúnavní a horliví tím pracantov nie je žiadna úloha príliš nebezpečná ani podivná. Rozširujte záber aktivít svojej spoločnosti, najímajte nové, plne prispôsobiteľné postavy a zachráňte mesto pred nebezpečnou kumuláciou nábytku!

  KOOPERACIA
  Užite si hru sólo ako nezávislý podnikateľ, alebo sa spojte s priateľmi a vychutnajte si príbehový režim naplno. Na jednom gauči sa môžu pohodlne usadiť až štyria hráči, ktorí potom budú musieť spoločne prísť na čo najlepší spôsob, ako odsťahovať ... napríklad práve gauč! Otestujte svoje schopnosti aj svoje priateľstvo!


  Moving Out (PS4)

  AKCIA

  Naučte sa remeslu v sérii stále viac riskantných a ťažko uveriteľných sťahovacích zákaziek, ktoré zahŕňajú všetko od zbavovania sa nepotrebného kancelárskeho vybavenia až po bizarné pašovania žiráf zo zoo.


  simulátor stěhováka

  HÁDANKY

  Ako sa náklad dostane z jedného miesta na druhé, záleží len na vás, a tak zabudnite na príručku a zapojte svoju predstavivosť. Rozbíjajte steny, hádžte veci jeden druhému, alebo používajte najnovšie výkriky modernej techniky, ako sú portály a paprskomety.

  nic hlavně nerozbít

  FYZIKA A DOBRODRUŽSTVO

  Nepoznáte ideálnu trajektóriu, po ktorej by ste mali prehodiť chladničku oknom? Na to prídete! Každá sťahovacia spoločnosť začína od piky, ale s tým, ako rastie vaša prestíž, stúpa aj náročnosť vám zverených úloh a rozširuje sa pole vašej pôsobnosti. Sťahujte náklad skrz ospalé predmestia, bláznivé farmy, strašidelné domy, virtuálnu realitu, alebo krajiny za hranicami nášho sveta!

  movingout

  POSTAVY A ASISTENČNÍ REŽIM

  Pri najímanie nových pracantov vyberajte z jedinečnej ponuky farbistých postáv, z ktorých každá doslova prekypuje nadšením pre manuálnu prácu! Ste tu po prvý krát? Žiadny problém! Upravte obtiažnosť hry tak, aby ste sa pri nej bavili všetci!

  out moving
 • Pridajte komentár

  Pravidlá komentárov

  Otázky k objednávkam píšte na email xzone@xzone.ck, kde vám môžeme odpovedať rýchlejšie :)

  Ďakujeme, že s ostatnými hráčmi diskutujete slušne. Vulgárne a nevhodné komentáre (napr. Odkazy na iné eshopy, príspevky mimo tému danej hry) sú automaticky mazané.

  Komentáre (0)

Hodnotenie zákazníkov (0)
Pridať hodnotenie

Buďte prvý a dajte vedieť ostatným, ako sa vám páči Moving Out!