Prince of Persia: The Fallen King
NDS

11.99
Nákupom získate 0.36 kreditov
Doporučený vek: Od 7 rokov
Lokalizácia: Angličtina
  • Ďalší diel oceňovanej série Prince of Persia, exkluzívne pre konzolu DS; Ovládanie pohybu, akrobatických i bojových techník pomocou stylusu; Úplne nové dobrodružstvá: návrat do úchvatného sveta Prince of Persia v novom, strhujúcom a nezávislom príbehu; Nový vizuálny štýl: nádherné prostredie na viac než 50 mapách - preskúmajte púštne mestá, temné labyrinty a hrôzostrašné džungle a porazte temné sily; Hra za novú postavu menom Magus - možnosť prepínania medzi princom a týmto novým spojencom v boji
    Princ uteká pred hroziacim nebezpečenstvom do púštneho kráľovstva, ktoré mu zdanlivo poskytuje azyl. Zem je však už zasadená temnou substanciou, ktorá ničí pôdu a oblohu a kráľovstvo je tak plné dobrodružstva, výziev a rôznych zápletiek. Princ hľadá spôsob, ako s hnilobou ničiacou zem bojovať a pritom narazí na čiastočne nakazené stvorenie, ktoré sľubuje záchranu. Ale je tento tvor naozaj spojencom, alebo sa z neho vykĺbi nepriateľ? Vypadá to, že pre princa je toto riskantné spojenectvo jedinou cestou, ako sa postaviť temným silám a raz a navždy zachrániť Perzské kráľovstvo.

    Ďalší napínavý príbeh Perzského princa, s unikátnym systémom ovládania pomocou stylusu, ktoré sa vracia späť na začiatok, k plošinovému behaniu a skákaniu a riešeniu hádaniek a rébusov. Pritom vám bude nápomocná nová postava s magickými schopnosťami, ktoré môžete rozvíjať tak, aby ste zo všetkých nástrah v zdraví vyviazli.
  • Diskusia dočasne vypnutá

    Svoje otázky k objednávkam prosím smerujte na email xzone@xzone.sk. Ďakujeme

    Komentáre (0)

Hodnotenie zákazníkov (0)
Pridať hodnotenie

Buďte prvý a dajte vedieť ostatným, ako sa vám páči Prince of Persia: The Fallen King!