Vianočný rewind

Nemajte strach z nakupovania herných darčekov pre svojich blízkych. Zakúpený tovar môžete zadarmo vrátiť bez udania dôvodu až do 31.1. 2024.

Táto akcia platí na skladové produkty zakúpené od 25.10. do 24.12. 2023. Nevzťahuje sa na digitálne licencie, predobjednávky a iné produkty s dodaním po termíne konania akcie.

AKO MÔŽEM VRÁTIŤ TOVAR?

Oznámte nám vrátenie tovaru na email xzone@xzone.sk
Nepoškodený a nerozbalený tovar doneste do najbližšej Packety (Zásielkovni) a povedzte kód: 93523521
Vrátenie je zadarmo.

Do balíka priložte faktúru. Nezabudnite skontrolovať, že je tovar kompletný.

Peniaze vám vrátime prevodom na bankový účet.

Otázky a odpovede

Môžem tovar rozbaliť a vyskúšať?

Oblečenie si môžete samozrejme vyskúšať a omrknúť v zrkadle. Všetky ostatné produkty ako hry, herné konzoly, figúrky atď., musia byť nerozbalené a nepoškodené. Prípadné pečate na produkte musia byť neporušené, inak akciu Vianočný rewind nemôžete využiť.

Kam mám poslať tovar?

Najprv nám napíšte na email xzone@xzone.sk, aby sme o Vás vedeli, že chcete vrátiť tovar. Tovar potom dobre zabaľte, priložte do balíka faktúru a odneste na najbližšie odberné miesto Packety (Zásielkovne). Na odbernom mieste nadiktujete tento kód: 93523521. Za dopravu nebudete nič platiť. Obsluha podacieho miesta sama vytlačí štítok, nalepí na zásielku a pošle nám na sklad. Nezabudnite si zobrať potvrdenie o prevzatí zásielky.

Môžem vrátiť čokoľvek?

Skoro čokoľvek. Vrátiť sa nedajú rozbalené hry (bez fólie), digitálne licencie (hry, predplatné poukazy atď.), Parfumy a darčekové poukazy. Akcia sa nevzťahuje tiež na všetky predobjednávky a iné produkty s dodaním po termíne konania akcie.