Adventný kalendár Lego - Harry Potter 76404 (2022)

37,00
Nákupom získate 0.74 kreditov
Merchandise: Figúrka, Stavebnica, Kalendár, Adventný kalendár
Kód produktu: 48796
 • Spestrite fanúšikom Harryho Pottera vo veku od 7 rokov čakania na Štedrý deň adventným kalendárom LEGO Harry Potter, ktorý je inšpirovaný legendárnou filmovou sériou. Deti každý deň odhalia jeden z 24 darčekov a získajú tak ďalšie herné možnosti.

  Od 1. decembra môžete každý deň otvoriť jedno okienko, za ktorým sa skrýva prekvapenie na motívy sveta Harryho Pottera. Nechýba 7 minifigúrok a ikonické predmety z filmov o Harrym Potterovi. Z prvých 3 darčekov si môžete vytvoriť scénu z prvého filmu, ďalšie 3 dni budete stavať scénu z druhého filmu a tak môžete pokračovať až do Vianoc. S blížiacim sa Štedrým dňom môžu deti vytvárať ešte viac kúzelných scén z filmov alebo vymýšľať vlastné magické dobrodružstvá.

  A keď otvoríte všetky okienka, budete si môcť zahrať stolovú hru. S takým množstvom herných možností vám kúzelná zábava vydrží po celý rok!

  OBSAH BALENIA
  - 7 minifigúrok - Harryho Pottera, Siriusa Blacka, Ufňukanú Uršulu, Lorda Voldemorta, Horacia Křiklana, Nymfadoru Tonksovou a Nevilla Longbottoma
  - ikonické predmety z filmov o Harrym Potterovi
  - súčasťou je aj hra - akonáhle otvoríte všetky okienka, môžu si deti zahrať hru s ich novými hračkami Harry Potter.
  Kód: 76404
  Doporučený vek: 6+ 
  Počet kociek: 334
  Rok vydania: 2022
  Adventní kalendář Lego - Harry Potter 76404 (2022)Adventní kalendář Lego - Harry Potter 76404 (2022)kalendář legolego harry potter
 • Pridajte komentár

  Pravidlá komentárov

  Otázky k objednávkam píšte na email xzone@xzone.sk, kde vám môžeme odpovedať rýchlejšie :)

  Ďakujeme, že s ostatnými hráčmi diskutujete slušne. Vulgárne a nevhodné komentáre (napr. Odkazy na iné eshopy, príspevky mimo tému danej hry) sú automaticky mazané.

  Komentáre (0)

Sledujte nás na instagrame