Plagáty

Celkom nájdené: 152
{"products":[{"trida":"A","kod":47116,"imgurl":"covergame\/47116.jpg","platforma":"MERCH","product_partner_id":0,"nazev":"Plag\u00e1t WandaVision - The Rift","cena":6.85,"url":"plakat-wandavision-the-rift"},{"trida":"A","kod":47071,"imgurl":"covergame\/47071.jpg","platforma":"MERCH","product_partner_id":0,"nazev":"Plag\u00e1t Black Clover - Black Bull squad & Yuno","cena":6.45,"url":"plakat-black-clover-black-bull-squad-yuno"},{"trida":"A","kod":47070,"imgurl":"covergame\/47070.jpg","platforma":"MERCH","product_partner_id":0,"nazev":"Plag\u00e1t The Legend of Zelda - Link Fighting","cena":6.45,"url":"plakat-the-legend-of-zelda-link-fighting"},{"trida":"A","kod":46454,"imgurl":"covergame\/46454.jpg","platforma":"MERCH","product_partner_id":0,"nazev":"Plag\u00e1t Spider-Man - Gotcha","cena":6.95,"url":"plakat-spiderman-gotcha"},{"trida":"A","kod":46417,"imgurl":"covergame\/46417.jpg","platforma":"MERCH","product_partner_id":0,"nazev":"Plag\u00e1t Marvel: Doctor Strange in the Multiverse of Madness - Doctors","cena":6.95,"url":"plakat-marvel-doctor-strange-multiverse"},{"trida":"A","kod":46707,"imgurl":"covergame\/46707.jpg","platforma":"MERCH","product_partner_id":0,"nazev":"Plag\u00e1t Naruto Shippuden - Naruto & Sasuke","cena":6.5,"url":"plakat-naruto-shippuden-naruto-sasuke"},{"trida":"A","kod":46708,"imgurl":"covergame\/46708.jpg","platforma":"MERCH","product_partner_id":0,"nazev":"Plag\u00e1t Naruto Shippuden - Hokage Rock","cena":6.5,"url":"plakat-naruto-shippuden-hokage-rock"},{"trida":"A","kod":46709,"imgurl":"covergame\/46709.jpg","platforma":"MERCH","product_partner_id":0,"nazev":"Plag\u00e1t Naruto Shippuden - Konoha Ninjas","cena":6.5,"url":"plakat-naruto-shippuden-konoha-ninjas"},{"trida":"A","kod":46700,"imgurl":"covergame\/46700.jpg","platforma":"MERCH","product_partner_id":0,"nazev":"Plag\u00e1t Pok\u00e9mon - Pikachu Wink","cena":6.5,"url":"plakat-pokemon-pikachu-wink"},{"trida":"A","kod":46706,"imgurl":"covergame\/46706.jpg","platforma":"MERCH","product_partner_id":0,"nazev":"Plag\u00e1t Naruto Shippuden - Naruto & Allies","cena":6.5,"url":"plakat-naruto-shippuden-naruto-allies"},{"trida":"A","kod":46701,"imgurl":"covergame\/46701.jpg","platforma":"MERCH","product_partner_id":0,"nazev":"Plag\u00e1t Pok\u00e9mon - Pikachu Asleep","cena":6.5,"url":"plakat-pokemon-pikachu-asleep"},{"trida":"A","kod":46848,"imgurl":"covergame\/46848.jpg","platforma":"MERCH","product_partner_id":0,"nazev":"Zar\u00e1movan\u00fd plag\u00e1t Attack on Titan - Smoke Blast","cena":28,"url":"zaramovany-plakat-attack-on-titan-smoke-blast"},{"trida":"A","kod":46458,"imgurl":"covergame\/46458.jpg","platforma":"MERCH","product_partner_id":0,"nazev":"Plag\u00e1t Jujutsu Kaisen - Yuji a Sukuna","cena":6.95,"url":"plakat-jujutsu-kaisen-yuji-a-sukuna"},{"trida":"A","kod":46457,"imgurl":"covergame\/46457.jpg","platforma":"MERCH","product_partner_id":0,"nazev":"Plag\u00e1t Money Heist - All Characters","cena":6.95,"url":"plakat-money-heist-all-characters"},{"trida":"A","kod":46453,"imgurl":"covergame\/46453.jpg","platforma":"MERCH","product_partner_id":0,"nazev":"Plag\u00e1t DC Comics - Harley Quinn","cena":6.95,"url":"plakat-dc-comics-harley-quinn"},{"trida":"A","kod":46456,"imgurl":"covergame\/46456.jpg","platforma":"MERCH","product_partner_id":0,"nazev":"Plag\u00e1t Mortal Kombat 9 - Key Art","cena":6.95,"url":"plakat-mortal-kombat-9-key-art"},{"trida":"A","kod":46455,"imgurl":"covergame\/46455.jpg","platforma":"MERCH","product_partner_id":0,"nazev":"Plag\u00e1t Animal Crossing: New Horizons - Line Up","cena":6.95,"url":"plakat-animal-crossing-new-horizons-line-up"},{"trida":"A","kod":46433,"imgurl":"covergame\/46433.jpg","platforma":"MERCH","product_partner_id":0,"nazev":"Plag\u00e1t Pusheen - The Cat Friends (plag\u00e1t na pl\u00e1tne)","cena":9.99,"url":"plakat-pusheen-the-cat-friends-plakat-na-platne"},{"trida":"A","kod":46413,"imgurl":"covergame\/46413.jpg","platforma":"MERCH","product_partner_id":0,"nazev":"Plag\u00e1t na dvere Star Wars - Episode IV","cena":9.99,"url":"plakat-na-dvere-star-wars-episode-iv"},{"trida":"A","kod":46416,"imgurl":"covergame\/46416.jpg","platforma":"MERCH","product_partner_id":0,"nazev":"Plag\u00e1t na dvere Rick and Morty - Doodoo Daddy","cena":9.99,"url":"plakat-na-dvere-rick-and-morty-doodoo-daddy"},{"trida":"A","kod":46414,"imgurl":"covergame\/46414.jpg","platforma":"MERCH","product_partner_id":0,"nazev":"Plag\u00e1t na dvere Star Wars - Episode V","cena":9.99,"url":"plakat-na-dvere-star-wars-episode-v"},{"trida":"A","kod":46415,"imgurl":"covergame\/46415.jpg","platforma":"MERCH","product_partner_id":0,"nazev":"Plag\u00e1t na dvere Jurassic World - Species","cena":9.99,"url":"plakat-na-dvere-jurassic-world-species"},{"trida":"A","kod":46438,"imgurl":"covergame\/46438.jpg","platforma":"MERCH","product_partner_id":0,"nazev":"Plag\u00e1t Star Wars - New Hope Special Edition","cena":6.95,"url":"plakat-star-wars-new-hope-special-edition"},{"trida":"A","kod":46452,"imgurl":"covergame\/46452.jpg","platforma":"MERCH","product_partner_id":0,"nazev":"Plag\u00e1t Assassins Creed - Work in the Dark","cena":6.95,"url":"plakat-assassins-creed-work-in-the-dark"},{"trida":"A","kod":46451,"imgurl":"covergame\/46451.jpg","platforma":"MERCH","product_partner_id":0,"nazev":"Plag\u00e1t Harry Potter - Hogwarts","cena":6.95,"url":"plakat-harry-potter-hogwarts"},{"trida":"A","kod":46437,"imgurl":"covergame\/46437.jpg","platforma":"MERCH","product_partner_id":0,"nazev":"Plag\u00e1t Star Wars - Legacy Characters","cena":6.95,"url":"plakat-star-wars-legacy-characters"},{"trida":"A","kod":46450,"imgurl":"covergame\/46450.jpg","platforma":"MERCH","product_partner_id":0,"nazev":"Plag\u00e1t My Hero Academia - Class 1-A and Class 1-B","cena":6.95,"url":"plakat-my-hero-academia-class-1a-and-class-1b"},{"trida":"A","kod":46441,"imgurl":"covergame\/46441.jpg","platforma":"MERCH","product_partner_id":0,"nazev":"Plag\u00e1t Squid Game - Crazy Stairs","cena":6.95,"url":"plakat-squid-game-crazy-stairs"},{"trida":"A","kod":46444,"imgurl":"covergame\/46444.jpg","platforma":"MERCH","product_partner_id":0,"nazev":"Plag\u00e1t Zakl\u00edna\u010d - Group (Netflix)","cena":6.95,"url":"plakat-zaklinac-group-netflix"},{"trida":"A","kod":46449,"imgurl":"covergame\/46449.jpg","platforma":"MERCH","product_partner_id":0,"nazev":"Plag\u00e1t Dungeons & Dragons - Logo","cena":6.95,"url":"plakat-dungeons-dragons-logo"}],"total":152,"filter":{"platforma":{"MERCH":152},"pegi":{"0":151,"16":1},"digi_drm":{"Neuvedeno":152},"tags":{"13":{"913":13,"300":11,"275":8,"814":7,"395":6,"840":5,"920":5,"963":5,"1321":5,"78":4},"5":{"255":144,"256":25,"409":7,"73":2,"83":1},"1":{"28":152},"4":{"247":52},"2":{"628":4,"2468":4,"292":2,"1308":2,"2377":2,"310":1,"1158":1},"20":{"2294":4}},"cena":{"min":6.449999809265137,"max":48.29999923706055}}}