{"products":[{"trida":"A","kod":46949,"imgurl":"covergame\/46949.jpg","platforma":"MERCH","product_partner_id":0,"nazev":"Pr\u00edvesok Fallout - Nuka Girl (Limited Edition)","cena":12.5,"url":"privesek-fallout-nuka-girl-limited-edition"},{"trida":"A","kod":44557,"imgurl":"covergame\/44557.jpg","platforma":"MERCH","product_partner_id":0,"nazev":"Pr\u00edvesok Xzone Originals - Sp\u00e1\u010d","cena":19.99,"url":"privesek-xzone-originals-spac"},{"trida":"A","kod":44753,"imgurl":"covergame\/44753.jpg","platforma":"MERCH","product_partner_id":0,"nazev":"Pr\u00edvesok Zakl\u00edna\u010d - Geralt Medallion (Netflix) ","cena":25.7,"url":"privesek-zaklinac-geralt-medallion-netflix"},{"trida":"A","kod":44751,"imgurl":"covergame\/44751.jpg","platforma":"MERCH","product_partner_id":0,"nazev":"Pr\u00edvesok Zakl\u00edna\u010d - Ciri Medallion (Netflix)","cena":20.99,"url":"privesek-zaklinac-ciri-medallion-netflix"},{"trida":"A","kod":44752,"imgurl":"covergame\/44752.jpg","platforma":"MERCH","product_partner_id":0,"nazev":"Pr\u00edvesok Zakl\u00edna\u010d - Yennefer Medallion (Netflix) ","cena":20.99,"url":"privesek-zaklinac-yennefer-medallion-netflix"},{"trida":"A","kod":44797,"imgurl":"covergame\/44797.jpg","platforma":"MERCH","product_partner_id":0,"nazev":"Pr\u00edvesok E.T. - The Extra-Terrestrial Limited Edition","cena":8.4,"url":"privesek-et-the-extraterrestrial-limited-edition"},{"trida":"A","kod":44371,"imgurl":"covergame\/44371.jpg","platforma":"MERCH","product_partner_id":0,"nazev":"Pr\u00edvesok Lord of the Rings - Crown of Elessar","cena":15.7,"url":"privesek-lord-of-the-rings-crown-of-elessar"},{"trida":"A","kod":37890,"imgurl":"covergame\/37890.jpg","platforma":"MERCH","product_partner_id":0,"nazev":"Pr\u00edvesok Doru\u010dovac\u00ed slu\u017eba \u010darod\u011bjky Kiki - Jiji","cena":14.7,"url":"privesek-dorucovaci-sluzba-carodejky-kiki-jiji"},{"trida":"A","kod":36171,"imgurl":"covergame\/36171.jpg","platforma":"MERCH","product_partner_id":0,"nazev":"Pr\u00edvesok Harry Potter - Chocolate Frog","cena":10.5,"url":"privesek-harry-potter-chocolate-frog"},{"trida":"A","kod":35379,"imgurl":"covergame\/26909.jpg","platforma":"MERCH","product_partner_id":0,"nazev":"Pr\u00edvesok Skyrim - Amulet of Talos Limited Edition","cena":13.6,"url":"privesek-skyrim-amulet-of-talos-limited-edition"},{"trida":"A","kod":33977,"imgurl":"covergame\/25396.jpg","platforma":"MERCH","product_partner_id":0,"nazev":"Pr\u00edvesok Assassins Creed: Valhalla - Hammer","cena":13.6,"url":"privesek-assassins-creed-valhalla-hammer"},{"trida":"A","kod":32656,"imgurl":"covergame\/23296.jpg","platforma":"MERCH","product_partner_id":0,"nazev":"Pr\u00edvesok DC Comics - Wonder Woman Logo Dog Tag","cena":8.4,"url":"privesek-dc-comics-wonder-woman-logo-dog-tag"},{"trida":"A","kod":26069,"imgurl":"covergame\/11386.jpg","platforma":"MERCH","product_partner_id":2308,"nazev":"Pr\u00edvesok Zelda Breath of the Wild","cena":11.5,"url":"privesek-zelda-breath-of-the-wild-logo"},{"trida":"A","kod":25727,"imgurl":"covergame\/10980.jpg","platforma":"MERCH","product_partner_id":0,"nazev":"Pr\u00edvesok Assassins Creed: Syndicate","cena":15.7,"url":"privesek-assassins-creed-syndicate-logo"},{"trida":"C","kod":22440,"imgurl":"covergame\/6267.jpg","platforma":"MERCH","product_partner_id":0,"nazev":"Pr\u00edvesok - Hra o tr\u00f3ny: Lannister","cena":4.2,"url":"privesek-hra-o-truny-lannister"},{"trida":"A","kod":46875,"imgurl":"covergame\/46875.jpg","platforma":"MERCH","product_partner_id":0,"nazev":"Pr\u00edvesok M\u016fj soused Totoro - Ko\u010dkobus","cena":14,"url":"privesek-muj-soused-totoro-kockobus"}],"total":16,"filter":{"platforma":{"MERCH":16},"pegi":{"0":15,"3":1},"digi_drm":{"Neuvedeno":16},"tags":{"13":{"814":3,"1321":3,"696":2,"1207":2,"78":1,"677":1,"693":1,"697":1,"718":1,"913":1},"5":{"327":16,"83":1},"1":{"28":16},"2":{"2378":3,"292":2},"20":{"2274":3,"2316":2},"4":{"247":4}},"cena":{"min":4.199999809265137,"max":25.700000762939453}}}