{"products":[{"trida":"A","kod":46435,"imgurl":"covergame\/46435.jpg","platforma":"MERCH","product_partner_id":0,"nazev":"Samolepky Gamer Set","cena":1.99,"url":"samolepky-gamer-set"},{"trida":"A","kod":44300,"imgurl":"covergame\/44300.jpg","platforma":"MERCH","product_partner_id":0,"nazev":"Zberate\u013esk\u00e9 sada Yu-Gi-Oh!","cena":26.2,"url":"sberatelske-predmety-yugioh"},{"trida":"A","kod":39774,"imgurl":"covergame\/39774.jpg","platforma":"MERCH","product_partner_id":0,"nazev":"Magnet Hearthstone - Emote (sada)","cena":10.5,"url":"magnet-hearthstone-emote-sada"},{"trida":"A","kod":39040,"imgurl":"covergame\/39040.jpg","platforma":"MERCH","product_partner_id":0,"nazev":"Samolepky Gamer Pie","cena":1.99,"url":"samolepky-gamer-pie"},{"trida":"A","kod":39014,"imgurl":"covergame\/39014.jpg","platforma":"MERCH","product_partner_id":0,"nazev":"Dar\u010dekov\u00fd set Star Wars - Darth Vader (hrn\u010dek, k\u013e\u00fa\u010denka, n\u00e1lepky)","cena":12.6,"url":"darkovy-set-star-wars-darth-vader-hrnek-klicenka-nalepky"},{"trida":"A","kod":32593,"imgurl":"covergame\/23232.jpg","platforma":"MERCH","product_partner_id":0,"nazev":"Samolepky Call of Duty: Black Ops 4 - Gadget Decals","cena":7.3,"url":"samolepky-call-of-duty-black-ops-4-gadget-decals"},{"trida":"A","kod":28046,"imgurl":"covergame\/13878.jpg","platforma":"MERCH","product_partner_id":0,"nazev":"N\u00e1lepka World of Warcraft - Horde","cena":1.99,"url":"samolepka-world-of-warcraft-horde"},{"trida":"A","kod":24246,"imgurl":"covergame\/7412.jpg","platforma":"MERCH","product_partner_id":0,"nazev":"N\u00e1lepka Minecraft Logo","cena":1.99,"url":"samolepka-minecraft-logo"},{"trida":"C","kod":22261,"imgurl":"covergame\/6088.jpg","platforma":"MERCH","product_partner_id":0,"nazev":"N\u00e1lepky Minecraft Mobs Caves","cena":2.6,"url":"samolepky-minecraft-mobs-caves"},{"trida":"E","kod":34598,"imgurl":"covergame\/26041.jpg","platforma":"MERCH","product_partner_id":0,"nazev":"N\u00e1lepky Cyberpunk 2077 - Gadget Sticker Sheet","cena":6.3,"url":"nalepky-cyberpunk-2077-gadget-sticker-sheet"},{"trida":"A","kod":44129,"imgurl":"covergame\/44129.jpg","platforma":"MERCH","product_partner_id":0,"nazev":"Magnet Hearthstone - Series 1 (sada)","cena":10.5,"url":"magnet-hearthstone-series-1-sada"}],"total":11,"filter":{"platforma":{"MERCH":11},"pegi":{"0":9,"3":2},"digi_drm":{"Neuvedeno":11},"tags":{"5":{"337":4,"430":3,"91":2,"355":2,"83":1,"334":1,"459":1,"460":1,"543":1,"648":1},"13":{"1255":3,"278":2,"803":2,"300":1,"325":1,"429":1,"670":1,"913":1,"1325":1},"1":{"28":11},"4":{"247":2}},"cena":{"min":1.9900000095367432,"max":26.200000762939453}}}