Album na karty Pokémon - Sword and Shield: Chilling Reign A5 (80 kariet)
MERCH

9.99
Nákupom získate 0.40 kreditov
Doporučený vek: Od 7 rokov
Lokalizácia: Angličtina
Počet hráčov: 3 hráči
 • Album veľkosti A5, ktoré pojme 40 kariet. Pri obojstrannom vkladaní 80 kariet! Tu budú karty chránené pred vonkajším poškodením, nebudú poškriabané a ani nebudú mať ohnuté rohy, tiež robí hráčovu zbierku oveľa viac prehľadnou. Koniec nosenia kariet po škatuľkách, teraz je čas na album!


  Album na karty Pokémon - Sword and Shield: Chilling Reign A5 (80 karet)

  O CHILLING REIGN
  Chopte sa výhody s Pokémonmi zo zmrznutých krajín, vrátane silného Ice Rider Calyrex VMAX a Shadow Rider Calyrex VMAX a tiež Galarian formy Articuno, Zapdos a Moltres. Tie všetky nájdete v novom rozšírení Pokémon TCG: Sword & Shield Chilling Reign! Čo vás čaká?

  Cez 190 kariet mnoho Pokémonov objavených pôvodne v regióne Galar 15 silných V Pokémonov a 8 enormných Pokémonov VMAX novej karty Single Strike a Rapid Strike viac ako 25 kariet trénerov a 3 nové Special Energy karty.

  Celá sada Pokémon TCG: Sword & Shield - Chilling Reign bude dostupná v Pokémon TCG Online od 18. júna.
 • Pridajte komentár

  Pravidlá komentárov

  Otázky k objednávkam píšte na email xzone@xzone.ck, kde vám môžeme odpovedať rýchlejšie :)

  Ďakujeme, že s ostatnými hráčmi diskutujete slušne. Vulgárne a nevhodné komentáre (napr. Odkazy na iné eshopy, príspevky mimo tému danej hry) sú automaticky mazané.

  Komentáre (0)

Hodnotenie zákazníkov (0)
Pridať hodnotenie

Buďte prvý a dajte vedieť ostatným, ako sa vám páči Album na karty Pokémon - Sword and Shield: Chilling Reign A5 (80 kariet)!