Animal Crossing: New Horizons
SWITCH

(2x)
52,50
Nákupom získate 1.05 kreditov
 • 52,50 €
  Skladom
Štítky: Budovateľské
Typ hry: Hra pre jedného hráča, Hra pre viacerých hráčov, Online multiplayer
Jazyk: Angličtina
Kód produktu: 30802
 • Ak ste neustále v zhone moderného sveta a unavuje vás to, Tom Nook má obchodnú príležitosť nachystanú práve pre vás: jeho úplne nová, ultra-exkluzívna jednosmerná letenka na opustený ostrov. Samozrejme, možno ste sa už s farebnými postavičkami niekde stretli. Mali ste super spomienky na ľudkov z mesta (City Folk), možno ste dokonca otočili novým lístkom (New Leaf) a zaviazali sa do verejných služieb. Ale hlboko vo vás je túžba po slobode, že áno? V novom diele populárnej série Animal Crossing sa vám totiž všetko môže splniť!

  NOVÉ OBZORY
  A tu sa práve otvára tá šanca na to, robiť si čo chcete. Treba sa len prejsť po pláži opusteného ostrova, kde bohatstvo nedotknutej prírody čaká. Pokojná kreativita a čarovné prostredie na vás čakajú, tak si vyhrňte rukávy a urobte svoj nový život v nových horizontoch (New Horizons) lepší, ako inokedy. 

  Animal Crossing: New Horizons

  KUTILSTVO
  Upravte si svoju postavu a domov si vybavte, ako chcete, pretože tu tomu vládnete vy. Celkom nový robustný craftovací systém umožní zbierať rôznorodé materiály a vytvárať z nich všetko od nábytku cez nástroje.

  nové obzory

  RELAX A NOVÝ ŽIVOT

  Užívajte si aktivity, pri ktorých môžete v pokoji relaxovať - záhradníčenie, rybárčenie, zdobenie alebo skúmajte okolia a komunikujte s ďalšími postavami v hre. Klasický zážitok z legendárneho Animal Crossing získava nové rozmery. Ste pripravení? Nový život na vás čaká.

  jako sims
 • Pridajte komentár

  Pravidlá komentárov

  Otázky k objednávkam píšte na email xzone@xzone.sk, kde vám môžeme odpovedať rýchlejšie :)

  Ďakujeme, že s ostatnými hráčmi diskutujete slušne. Vulgárne a nevhodné komentáre (napr. Odkazy na iné eshopy, príspevky mimo tému danej hry) sú automaticky mazané.

  Komentáre (0)

Hodnotenie zákazníkov (2)
Pridať hodnotenie

Stále nový obsah, stále jsem to neodložil. Špička prostě

Nikdy jsem Animal Crossing nehrál, teď nevím, jestli někdy přestanu. Skvělé.

Sledujte nás na instagrame