Battlefield: Modern Combat
PS2

(1x)
15,70
Kód produktu: 11492
 • Rovnaká hra sa predáva i pod názvom: Battlefield 2: Modern Combat
  Podpora multiplayeru bude ukončená k 1.6.2014

  ;Battlefield: Modern Combat vychádza po prvý raz na PlayStation®2 v celkom novej hre, jej základom je vojnové besnenie. ;S 24 hráčmi sa zúčastníte vojnových konfliktov v najväčších on-line bitkách na PlayStation 2. ;Vtrhnite do vojnovej výpravy s 30 podzemnými, morskými a vzdušnými dopravnými prostriedkami, ako sú napr. ozbrojené vozidlá, útočné vrtuľníky alebo motorové člny. ;Dajte svojmu nepriateľovi lekciu s 75 zbraňami, napr. strelnými, automatickými alebo granátmi. ;Bojujte statočne, aby ste povýšili hodnosť vojaka na generála. ;Spojte sa s armádou USA, Číny alebo Koalície Stredného východu a využite špecifický bojový arzenál, ktorý má každá z nich k dispozícií. ;Hlasová komunikácia za podpory USB slúchadiel.

  Vojna s modernými prostriedkami a zbraňami. Je čas vojakov. Priprav sa na vojnu v 21 storočí v štýle Battlefield: Modern Combat™. Ocenená séria hier s názvom Battlefield vychádza na PlayStation®2 a vrhne Vás priamo doprostred vojny. Našťastie máte k dispozícii tým verných vojakov, ktorý Vám pomôžu prežiť nebezpečné bitky. Nachádzate sa však na nepriateľovej domácej pôde a tam Vás čakajú naozaj horké chvíľky. Chcete vyviaznuť s zdravou kožou, musíte použiť silu všetkých prostriedkov, ktoré máte k dispozícií – pištole, revolvery, automatické zbrane, delá, tanky, stíhačky, vrtuľníky a ďalšie. Zhor do boja, nechajte zjednávať svoje zbrane. Nejedná sa o žiadnu bitku, ale o naozajstnú vojnu.

 • Diskusia dočasne vypnutá

  Svoje otázky k objednávkam prosím smerujte na email xzone@xzone.sk. Ďakujeme

  Komentáre (0)

Hodnotenie zákazníkov (1)
Pridať hodnotenie

 Neoverený nákup

Kvalitní online střílečka,která překvapila přítomností podařeného módu pro jednoho hráče a zklamala absencí offline multiplayeru.

Celkové hodnotenie vypočítavame z overených aj neoverených hodnotení.
Overený nákup - zákazník preukázateľne zakúpil produkt u nás v obchode.
Neoverený nákup - nemôžeme overiť, či zákazník produkt zakúpil.

Mohlo by sa vám páčiť

Sledujte nás na instagrame