Castlevania: Curse of Darkness
PS2

(1x)
60,99
Nákupom získate 0,49 kreditov
Doprava
od 2,99 €
22 rokov
skúseností
Naše výhody
7x finalista
Ceny kvality
4600
výdajní
Doporučený vek: Od 12 rokov
Kód produktu: 11751
 • Využitie pekelníckych schopností ako cenného spojenca.; RPG prvky umožňujúce postave zbierať skúsenostné body a meniť ich za nové schopnosti; Hlboká príbehová línia rozvíjajúca sa v dych berúcom interiérovom aj vonkajšom prostredí.
  Akčná arkáda s RPG prvkami, ktorá sa odohráva 3 roky potom čo Hector, jeden z dvoch bývalých Drakulových sluhov ušiel z Vallachie rozčarovaný z ideálov svojho pána. Drakula potom padol v bitke proti Leonovi Belmonotvi. Druhý z dvoch bývalých sluhov Drakulu, Isaac dáva vinu za smrť svojho pána práve Hectorovi a rozhodne sa pomstiť na jeho blízkych. Hector sa teda musí vrátiť späť do Vallachie na miesta odkiaľ ušiel, kde sa chystá s Isaacom skoncovať a tým pomstiť smrť svojich milovaných.

  Na rozdiel od posledného dielu "Lament of Innocence" sa pokračovanie odohráva v nádherne vyvedených interiéroch aj exteriéroch, ponúka vyrovnanejší pomer sekvencií súbojových a arkádových, kladie väčší dôraz na postupné odhaľovanie dramatickými situáciami nabitého príbehu a nechýba ani tradičný RPG vývoj hlavnej postavy na základe skúsenostných bodov, ktoré slúžia na zlepšovanie vlastností a získavanie nových schopností.
 • Diskusia dočasne vypnutá

  Svoje otázky k objednávkam prosím smerujte na email xzone@xzone.sk. Ďakujeme

  Komentáre (0)

 • Recenzia (1)

  (Xzone.cz)
  Neoverený nákup
  • plynulá 3D grafika, oproti Lamment of Innocence nastavitelná kamera, summony jsou dobře odvedená práce, jak graficky tak i tím ,že jsou hráči opravdu užiteční a nekoukají jen tak bez toho aby vás bránili jako v některých hrách
  • přechodem do 3D se ztrácí kouzlo klasických Castlevania her a jejich obtížnost a komplexnost, které byly paradoxně u 2D verzí mnohem vyšší

  Curse of Darkness je jedno z nejlepších akčních RPG co jsem za poslední dobu hrál. Kdyby to nebyla Castlevania možná by jsem od této hry tolik nečekal a perfektně se u ní bavil, ale s tím přídomkem Castlevania tento sequel stojí hluboko pod svými 2D kolegyněmi jako např. Super Castlevania IV na SNES nebo Symphony of the Night na PSX.

  Celkové hodnotenie vypočítavame z overených aj neoverených hodnotení.
  Overený nákup - zákazník preukázateľne zakúpil produkt u nás v obchode.
  Neoverený nákup - nemôžeme overiť, či zákazník produkt zakúpil.

Sledujte nás na instagrame

xbox, xboxcontroller, recyklovanie, ovládač
coffeetalk, coffeetalkgame, indiegame, vinyl, lpcko
kingdomcomedeliverance, warhorsestudios, kingdomcomedeliverancegame, KCD2
kingdomcomedeliverance, kcd, kingdomcomedeliverance2, henryhascometoseeus
fallout, falloutseries, vault, falloutlucy, darkhorse, falloutdarkhorse, AmazonPrimeFallout
playstation5, playstation4, jarnezlavy, springsale