Castlevania: Curse of Darkness
PS2

(1x)
60,99
Nákupom získate 0,49 kreditov
Doporučený vek: Od 12 rokov
Kód produktu: 11751
 • Využitie pekelníckych schopností ako cenného spojenca.; RPG prvky umožňujúce postave zbierať skúsenostné body a meniť ich za nové schopnosti; Hlboká príbehová línia rozvíjajúca sa v dych berúcom interiérovom aj vonkajšom prostredí.
  Akčná arkáda s RPG prvkami, ktorá sa odohráva 3 roky potom čo Hector, jeden z dvoch bývalých Drakulových sluhov ušiel z Vallachie rozčarovaný z ideálov svojho pána. Drakula potom padol v bitke proti Leonovi Belmonotvi. Druhý z dvoch bývalých sluhov Drakulu, Isaac dáva vinu za smrť svojho pána práve Hectorovi a rozhodne sa pomstiť na jeho blízkych. Hector sa teda musí vrátiť späť do Vallachie na miesta odkiaľ ušiel, kde sa chystá s Isaacom skoncovať a tým pomstiť smrť svojich milovaných.

  Na rozdiel od posledného dielu "Lament of Innocence" sa pokračovanie odohráva v nádherne vyvedených interiéroch aj exteriéroch, ponúka vyrovnanejší pomer sekvencií súbojových a arkádových, kladie väčší dôraz na postupné odhaľovanie dramatickými situáciami nabitého príbehu a nechýba ani tradičný RPG vývoj hlavnej postavy na základe skúsenostných bodov, ktoré slúžia na zlepšovanie vlastností a získavanie nových schopností.
 • Diskusia dočasne vypnutá

  Svoje otázky k objednávkam prosím smerujte na email xzone@xzone.sk. Ďakujeme

  Komentáre (0)

 • Recenzia (1)

  (Xzone.cz)
  Neoverený nákup
  • plynulá 3D grafika, oproti Lamment of Innocence nastavitelná kamera, summony jsou dobře odvedená práce, jak graficky tak i tím ,že jsou hráči opravdu užiteční a nekoukají jen tak bez toho aby vás bránili jako v některých hrách
  • přechodem do 3D se ztrácí kouzlo klasických Castlevania her a jejich obtížnost a komplexnost, které byly paradoxně u 2D verzí mnohem vyšší

  Curse of Darkness je jedno z nejlepších akčních RPG co jsem za poslední dobu hrál. Kdyby to nebyla Castlevania možná by jsem od této hry tolik nečekal a perfektně se u ní bavil, ale s tím přídomkem Castlevania tento sequel stojí hluboko pod svými 2D kolegyněmi jako např. Super Castlevania IV na SNES nebo Symphony of the Night na PSX.

  Celkové hodnotenie vypočítavame z overených aj neoverených hodnotení.
  Overený nákup - zákazník preukázateľne zakúpil produkt u nás v obchode.
  Neoverený nákup - nemôžeme overiť, či zákazník produkt zakúpil.

Sledujte nás na instagrame