Conflict Vietnam
PS2

23,99
Nákupom získate 0,96 kreditov
Doprava
od 2,99 €
22 rokov
skúseností
Naše výhody
7x finalista
Ceny kvality
4600
výdajní
Kód produktu: 11052
 • Hra zachytáva postup štyroch amerických vojakov, ktorý v.r. 1968 pri ťažkej ofenzíve uviazli za nepriateľskými líniami a sú celkom odrezaný od svojej jednotky. Cestu späť si musia tvrdo prebojovať a deň čo deň zápasiť o prežitie s nehostinnou krajinou, tak i nepriateľmi, ktorý sa môžu ukrývať celkom kdekoľvek. Dôvod tejto nezmyselnej vojny je im úplne ľahostajná, ale sú i bolestne vedomí všade prítomných Vietcongov a toho, že život si budú musieť tvrdo vybojovať.

  Jedná sa o strieľačku z pohľadu tretej osoby, keď hráč plne ovláda všetky štyri členy tímu, pričom musí takticky využívať ich vedomosti, aby lepšie prerazili nepriateľov, zničili určené ciele a potenciálnu hrozbu a dorazili ku svojej jednotke živí a zdravý.

  Hra sa skladá zo štrnástich rozsiahlych misií, z čoho každá obsahuje ešte niekoľko rôznych individuálnych úloh. Cestou musíte oddiel bezpečne previesť zrútenými chrámami, cez Vietnamské rieky, zavítate i do miestnych dediniek (s priateľským ale i nepriateľským obyvateľstvom), zdoláte vražednú džungľu a pozriete sa až do starobylého hlavného mesta Hoi.

  Na rozdiel od hry Conflict: Desert Storm sa Conflict: Vietnam nesnaží líčiť pôvod vojny - jedná sa o prosté svedectvo štyroch mužov, ktorý v nepriateľskej vietnamskej džungli bojujú o prežitie. Musí zdatne prekonať ako prekážky v podobe nehostinnej krajiny tak i prítomných ,,neviditeľných" nepriateľov.
 • Diskusia dočasne vypnutá

  Svoje otázky k objednávkam prosím smerujte na email xzone@xzone.sk. Ďakujeme

  Komentáre (0)

 • Recenzia (0)

Sledujte nás na instagrame

xbox, xboxcontroller, recyklovanie, ovládač
coffeetalk, coffeetalkgame, indiegame, vinyl, lpcko
kingdomcomedeliverance, warhorsestudios, kingdomcomedeliverancegame, KCD2
kingdomcomedeliverance, kcd, kingdomcomedeliverance2, henryhascometoseeus
fallout, falloutseries, vault, falloutlucy, darkhorse, falloutdarkhorse, AmazonPrimeFallout
playstation5, playstation4, jarnezlavy, springsale