Conflict Vietnam
PS2

23,99
Nákupom získate 0,96 kreditov
Kód produktu: 11052
 • Hra zachytáva postup štyroch amerických vojakov, ktorý v.r. 1968 pri ťažkej ofenzíve uviazli za nepriateľskými líniami a sú celkom odrezaný od svojej jednotky. Cestu späť si musia tvrdo prebojovať a deň čo deň zápasiť o prežitie s nehostinnou krajinou, tak i nepriateľmi, ktorý sa môžu ukrývať celkom kdekoľvek. Dôvod tejto nezmyselnej vojny je im úplne ľahostajná, ale sú i bolestne vedomí všade prítomných Vietcongov a toho, že život si budú musieť tvrdo vybojovať.

  Jedná sa o strieľačku z pohľadu tretej osoby, keď hráč plne ovláda všetky štyri členy tímu, pričom musí takticky využívať ich vedomosti, aby lepšie prerazili nepriateľov, zničili určené ciele a potenciálnu hrozbu a dorazili ku svojej jednotke živí a zdravý.

  Hra sa skladá zo štrnástich rozsiahlych misií, z čoho každá obsahuje ešte niekoľko rôznych individuálnych úloh. Cestou musíte oddiel bezpečne previesť zrútenými chrámami, cez Vietnamské rieky, zavítate i do miestnych dediniek (s priateľským ale i nepriateľským obyvateľstvom), zdoláte vražednú džungľu a pozriete sa až do starobylého hlavného mesta Hoi.

  Na rozdiel od hry Conflict: Desert Storm sa Conflict: Vietnam nesnaží líčiť pôvod vojny - jedná sa o prosté svedectvo štyroch mužov, ktorý v nepriateľskej vietnamskej džungli bojujú o prežitie. Musí zdatne prekonať ako prekážky v podobe nehostinnej krajiny tak i prítomných ,,neviditeľných" nepriateľov.
 • Diskusia dočasne vypnutá

  Svoje otázky k objednávkam prosím smerujte na email xzone@xzone.sk. Ďakujeme

  Komentáre (0)

 • Recenzia (0)

Sledujte nás na instagrame