Dark Souls: Remastered
SWITCH

36,70
Nákupom získate 0.73 kreditov
Doporučený vek: Od 18 rokov
Lokalizácia: Angličtina
Typ hry: Hra pre jedného hráča, Hra pre viacerých hráčov, Online multiplayer
Štítky: Fantasy
Kód produktu: 27658
 • Zažite znovu kriticky oceňovanú, žáner definujúcu hru, ktorá to všetko začala. Vráťte sa do Lordranu v tejto nádherne prepracovanej hre s oslňujúcimi detailami vo vysokom rozlíšení a so snímkovaním 60 fps (PS4 a Xbox One verzie). Dark Souls: Remastered zahŕňa obsah pôvodnej hry a DLC Artorias of the Abyss.


  SVET LORDRANU AKO NIKDY PREDTÝM

  V Dark Souls: Remastered od slávneho štúdia From Software môžete objavovať pokrivený starodávny svet Lordranu prvého dielu kriticky oceňovanej akčnej RPG série tak, ako ešte nikdy predtým.

  JEDINEČNÝ HERNÝ ŠTÝL
  Nechajte sa pohltiť bohatým svetom Dark Souls vďaka dynamickému 4K rozlíšeniu (na PS4 Pro a Xbox One X). Vytvorte si postupne svoju postavu, objavujte hrozné miesta a zhromažďujte a osvojte si rozsiahlu kolekciu zbraní, vybavenia a magických kúziel a vytvorte si tak skutočne jedinečný herný štýl.

  ONLINE INTERAKCIA
  Vo svete Dark Souls: Remastered je ukrytých celkom 9 paktov k odhaleniu, ktoré budú hráča motivovať k vykonávaniu online interakcií. Kooperácia alebo konfrontácia, podpora alebo zrada - akú cestu si zvolíte Vy? Hra dovoľuje online prepojenie až 6 hráčov.
 • Diskusia dočasne vypnutá

  Svoje otázky k objednávkam prosím smerujte na email xzone@xzone.sk. Ďakujeme

  Komentáre (0)

Hodnotenie zákazníkov (0)
Pridať hodnotenie

Buďte prvý a dajte vedieť ostatným, ako sa vám páči Dark Souls: Remastered!

Sledujte nás na instagrame