Axis & Allies: Europe 1940 (2012 Edition)
MERCH

64.99
Nákupom získate 1.95 kreditov
Doporučený vek: Od 12 rokov
Lokalizácia: Angličtina
 • Jún 1940, britský expedičný zbor je evakuovaný pri Dunkirku a pád Francúzska je neodvratný. Aký ďalší postup zvolí postupujúce nemecké vojská? Zahája operáciu Sea Lion - inváziu do Anglicka, alebo dajú prednosť operácii Barbarossa a napadnú Sovietsky zväz?

  Axis & Allies: Europe 1940 je novou verziou klasickej vojnovej stolovej hry Axis & Allies, v ktorej sa hráči pokúsia poraziť protivníka na vojnovom poli. Herný plán Axis & Allies: Europe 1940 predstavuje mapu Európy, a to vrátane striktne či dočasne neutrálnych oblastí. Do hry bola tiež pridaná možnosť taktického bombardovania.

  Axis & Allies predstavuje komplexnú vojnovú stratégiu, kde hráči podľa ovládaného územia disponujú výrobnými kapacitami na tvorbu nových jednotiek, s ktorých pomocí bojujú. Každá jednotka má pritom určitú silu (pri obrane či útoku) a rýchlosť presunu a samozrejme tiež určitú náročnosť výroby. Správne taktické uvažovanie pri budovaní, presune a zoskupovaní jednotiek je potom základom úspechu, ku ktorému je však tiež potrebné trocha vojnového šťastia. Súboje sú totiž vo výsledku rozhodované hodením kocky.

  Hra Axis & Allies je vhodná pre dvoch hráčov či dva tímy, v ktorých sa hráči ujmú velenia jednotlivých mocností zastúpených v konflikte. Hru je tiež možné spojiť s verziou Axis & Allies: Pacific 1940 a vytvoriť tak jednu veľkou svetovú mapu pre hru až šiestich hráčov.

  Charakteristika:
  Počet hráčov: 2-5
  Doporučený vek: od 12 rokov
  Dĺžka hry: 360 minút
 • Diskusia dočasne vypnutá

  Svoje otázky k objednávkam prosím smerujte na email xzone@xzone.sk. Ďakujeme

  Komentáre (0)

Hodnotenie zákazníkov (0)
Pridať hodnotenie

Buďte prvý a dajte vedieť ostatným, ako sa vám páči Axis & Allies: Europe 1940 (2012 Edition)!