Desková hra Bloodborne - Forsaken Cainhurst Castle - EN (rozšíření)

74,95
Nákupom získate 3,00 Kredity
Merchandise: Stolová hra
Počet hráčov: 1-4 hráči
Kód produktu: 47173
 • Forsaken Cainhurst Castle je rozšírenie pre stolovú hru Bloodborne, pridávajúcu do hry opustený hrad Cainhurst. S 12 novými doskami si budete môcť užiť dve nové misie a jednu vedľajšiu hernú kapitolu.

  Stolová hra je v angličtine

  BALENIE OBSAHUJE
  - 2 nové herné misie
  - 1 vednejšia herná kapitola
  - 20 nových figúrok (5 typov nepriateľov a 2 typy bossov)
  - 12 herných dielov
  - viac než 100 kariet

  Nie je možné hrať samostatne - je nutné mať zakúpenú základnú hru Bloodborne
  Doporučený vek: 14+
  Doba jednej hry: cca 60-90 minút
  Počet hráčov: 1-4
  Jazyk: angličtina


  HOR SA DO ŠIALENSTVA
  Krvavý mesiac stúpa po nočnej oblohe a uvrháva mesto Yharnam do šialenstva a chaosu. Lovci majú dnešnú noc za úlohu očistiť mesto od nakazených obetí moru. Ak sa oneskoria alebo svoju úlohu nesplnia, Yharnam podľahne v šialenstvo a smrť. Mesiac je blízko. Bude to dlhý lov.

  Bloodborne: Stolová hra je temná a náročná kooperatívna hra, v ktorej musia 1-4 lovci preskúmať mesto Yharnam a prebojovať si cestu medzi beštiami, monštrami a posadnutými mešťanmi, aby prežili noc a odstránili zdroj šialenstva, ktoré ho pohlcuje. Zahrajte si 4 rôzne kampane naprieč celým gotickým mestom Yharnam. V priebehu kampane budú lovci získavať od zručnosti a sile a hráči odhalia jedinečný príbeh, pokiaľ však prežijú dostatočne dlho. Premýšľajte rýchlo, prispôsobte taktiku a prekonajte množstvo nepriateľov, ktorí vám stoja v ceste.

  Táto hra je založená na oceňovanej videohre Bloodborne od Sony Interactive Entertainment a obsahuje rýchle taktické súboje a desivé príšery oživené úžasnými figúrkami.
  Desková hra Bloodborne - Forsaken Cainhurst Castle - EN (rozšíření)
   
 • Diskusia dočasne vypnutá

  Svoje otázky k objednávkam prosím smerujte na email xzone@xzone.sk. Ďakujeme

  Komentáre (0)

Hodnotenie zákazníkov (0)
Pridať hodnotenie

Kúpili ste si Desková hra Bloodborne - Forsaken Cainhurst Castle - EN (rozšíření)? Pomôžte ostatným vo výbere a dajte vedieť, ako sa vám páči!

Sledujte nás na instagrame