Stolová hra Jízdenky, prosím! Evropa - 15th Anniversary
MERCH

99.99
Nákupom získate 4.00 Kredity
Počet hráčov: 2-5 hráčov
 • Z tieňa londýnskeho Big Benu až po týčiace sa oblúky rímskeho Kolosea. Jízdenky, prosím! Evropa vás zavedie na nové vlakové dobrodružstvá veľkými mestami Európy na prelome storočia. Zbaľte si batožinu, pozdravte sprievodcu a hor sa na palubu! Táto verzia Jízdenky, prosím! Evropa oslavuje roky vzrušujúcich vlakových dobrodružstiev zažité mnohých rodinami a priateľmi po celom svete. Pozornosť sa zamerala na výrobu prepracovaných miniatúr vlakov spolu s novovytvorenou nádhernou grafikou a obmenenými komponentami, ktoré ešte vylepšia vaše potešenie z hry. Pre zaistenie čo najlepšieho zážitku sú súčasťou výročného balenia obsiahnuté absolútne všetky doteraz vydané oficiálne karty cieľových staníc a niekoľko variant rozšírenia Európa 1912.

  BUDOVATELIA ŽELEZNIC

  Ticket to Ride postaví hráča do rolí staviteľov železničných tratí v Európe - čím rozrostlejšiu vlakovú sieť vybudujú, tým bližšie sa dostanú k víťazstvu. Ďalšie body potom možno získať za prepojenie dôležitých miest alebo za najdlhšiu súvislú trať. To všetko je postavené na jednoduchých pravidlách, ktoré hráča priamo nabádajú ku konkurenčnému boju s protivníkmi. A práve na ňom je založená neobyčajná krása tejto hry - neexistuje totiž nič príjemnejšie, než na poslednú chvíľu postaviť koľaje tak, aby ste prebrali súperovi najdlhšiu cestu a zároveň mu tak zabránili v jej ďalšom predlžovaní.

  Desková hra Jízdenky, prosím! Evropa - 15th Anniversary

  BALENIE OBSAHUJE
  - 1 mapa európskych tratí
  - 5 plechových krabíc, z ktorých každá obsahuje 45 farebných vagónov
  - 15 farebných stanica
  - 5 bodovacích žetónov
  - 110 kariet vagónov
  - 108 všetkých doteraz vydaných kariet cieľových staníc
  - 1 karta Európsky Express bonus za najdlhšiu súvislú trať
  - 1 referenčná karta Veľké mestá Európy
  - 1 pravidlá

  Počet hráčov: 2-5
  Doporučený vek: od 8 let
  Dĺžka hry: 30-60 minút
  Lokalizácia: Český preklad
 • Pridajte komentár

  Pravidlá komentárov

  Otázky k objednávkam píšte na email xzone@xzone.ck, kde vám môžeme odpovedať rýchlejšie :)

  Ďakujeme, že s ostatnými hráčmi diskutujete slušne. Vulgárne a nevhodné komentáre (napr. Odkazy na iné eshopy, príspevky mimo tému danej hry) sú automaticky mazané.

  Komentáre (0)

Hodnotenie zákazníkov (0)
Pridať hodnotenie

Buďte prvý a dajte vedieť ostatným, ako sa vám páči Stolová hra Jízdenky, prosím! Evropa - 15th Anniversary!