Fae Farm
SWITCH

54,99
Poštovné zadarmo
Nákupom získate 1,10 kreditov
DOPRAVA DO PACKETY ZADARMO
DOPRAVA DO PACKETY ZADARMO
pri objednaní tovaru skladom nad 4,00 € (len do 24.9.)
Doporučený vek: Pre všetkých
Typ hry: Hra pre jedného hráča, Online multiplayer, Lokální multiplayer
Jazyk: Angličtina
Štítky: Farmárčenie
Kód produktu: 55373

Darček k objednávke

 • Vydajte sa v ústrety rozprávkovému životu vašich snov v hre Fae Farm, RPG simulátore farmárčenia pre 1 až 4 hráčov. Budujte, upravujte a zveľaďujte váš spoločný statok a využite kúzla na preskúmanie kúzelného ostrova Azoria! Seznámite sa s novými priateľmi, objavíte fajčarovú magiu a vyberiete sa navštíviť tajomné kráľovstvá.

  V momentoch, keď sa budú meniť ročné obdobia, budete musieť využiť všetko, čo ste sa doteraz naučili, a obnoviť tak okolitý svet.

  DOBRODRUŽSTVO NA DOSAH RUKY

  Preskúmajte ríše Azoria a precestujte ostrov pomocou svojich schopností a kúziel. Prehľadávajte jaskyne, zbierajte suroviny a bojujte s hádankármi! Postupujte svojim vlastným tempom, odhaľujte nové tajomstvá a obnovujte mier na Azorii.
  Fae Farm (SWITCH)
  NOVÉ PRIATEĽSTVÁ
  Azoria je domovom pestrých postáv! Ako budete postupovať príbehom, môžete si cestou vybudovať putá s mnohými obyvateľmi ostrova. Môžete dokonca nájsť spriaznenú dušu tým, že budete chodiť na rande a nakoniec sa na radnici oženíte.
  Fae Farm (SWITCH)
  JEDEN ZA VŠETKÝCH
  Hrať môžete sami alebo až s tromi priateľmi online. Zdieľajte svoj postup, budujte spoločne farmu, kde sa počíta úsilie každého z vás. a vzájomne sa podporujte pri plnení úloh a výziev okolitého sveta.Fae Farm (SWITCH)
 • Pridajte komentár

  Pravidlá komentárov

  Otázky k objednávkam píšte na email xzone@xzone.sk, kde vám môžeme odpovedať rýchlejšie :)

  Ďakujeme, že s ostatnými hráčmi diskutujete slušne. Vulgárne a nevhodné komentáre (napr. Odkazy na iné eshopy, príspevky mimo tému danej hry) sú automaticky mazané.

  Komentáre (0)

 • Recenzia (0)

  Kúpili ste si Fae Farm? Pomôžte ostatným vo výbere a dajte vedieť, ako sa vám páči!

Sledujte nás na instagrame