Figúrka Avengers: Endgame - Thanos (MiniCo.)

45,10
Nákupom získate 1.80 kreditov
Merchandise: Figúrka
Štítky: MiniCo
Výrobca: Iron Studios / MiniCo.
Kód produktu: 34353
 • O IRON STUDIOS
  IRON STUDIOS vzniklo v roku 2012 v brazílskom St. O Paulo. Odvtedy táto šikovná kreatívna partia vytvára zberateľské figúrky, ktoré sú vyladené do posledného detailov. Na dizajne figúrok sa podieľajú známi umelci, ako napríklad komiksový autor Ivan Reis. V poslednej dobe sa firma snaží rozšíriť produktovú ponuku. Jasať tak môžu fanúšikovia Marvelu, DC, Hviezdnych vojen, Krotiteľov duchov alebo Jurského parku. Skrátka všetci milovníci popkultúry.

  O MINI CO.
  Mini Co. sú štylizované zberateľské figúrky od legendárnej firmy IRON STUDIOS. Vďaka ich veľkosti sa parádne hodia na stôl, alebo do poličky každého vášnivého zberateľa. Balenie obsahuje figúrku a podstavec.

  Šialený Titán je hlavným záporákom, s ktorým sa stretli Avengers vo filmoch Infinity War a Endgame. Famóznym spôsobom ho zahral Josh Brolin a vytvoril tak jedného z najúchvatnejších komiksových zloduchov. Thanosovým cieľom je nájsť všetky Kamene nekonečna. S ich pomocou chce spasiť vesmír tým, že zredukuje počet živých organizmov na polovicu. Možno by skôr pomohlo zdvojnásobiť počet zdrojov? Vy si tohto zloducha teraz môžete zaobstarať aj v roztomilej MiniCo. verzii.


  Figurka Avengers: Endgame - Thanos (MiniCo.)marvel figurkairon studiosmini cominico


  Veľkosť: cca 20 cm
  Materiál: PVC
  Výrobca: Iron Studios / MiniCo.
 • Pridajte komentár

  Pravidlá komentárov

  Otázky k objednávkam píšte na email xzone@xzone.sk, kde vám môžeme odpovedať rýchlejšie :)

  Ďakujeme, že s ostatnými hráčmi diskutujete slušne. Vulgárne a nevhodné komentáre (napr. Odkazy na iné eshopy, príspevky mimo tému danej hry) sú automaticky mazané.

  Komentáre (0)

Hodnotenie zákazníkov (0)
Pridať hodnotenie

Buďte prvý a dajte vedieť ostatným, ako sa vám páči Figúrka Avengers: Endgame - Thanos (MiniCo.)!

Sledujte nás na instagrame