Harry Potter: Quidditch World Cup
PS2

36,99
Nákupom získate 1,48 kreditov
Kód produktu: 10743
 • Prvá a jediná možnosť ako si vyskúšať hru v Quidditche. Vyskočte na svoje lietajúce metly a skúste svoje schopnosti.; Zahrajte si za jeden z 4 tímov z Hogwarde s postavami z knihy vrátane Harryho Pottera, Draca Malfoya.; Snažte sa dať čo najviac 10 bodových gólov a zároveň chráňte svoje kruhy pred útokmi súpera. Zároveň je potreba pozorovať zlatú poletušku. Kto získa 150 bodov vyhráva; 2 hráči môžu hrať proti sebe, Váš úspešný zápas bude odmenený nielen postupom na priečinku, ale i s zvláštnymi kartami, s ktorými odblokujete nové pohyby.

  Vzneste sa do vzduchu s pomocou magickej sily lietajúcej metly a zúčastnite sa turnaju Quidditcha. Po prvý raz si hráč môže vyskúšať, aké je to zahrať si túto hru. V každom tíme hráte s 7 hráčmi na lietajúcich metlách a v hre sú naraz 4 lopty. Hráči môžu ovládať pozíciu svojich tímov, ktorý sa skladajú z troch útočníkov, dvoch obrancov, gól mana a jedného chytača, ktorý sa snaží chytiť Zlatú Poletušku a s jej chytením končí aj hra.
  Na začiatku hry sa hráč zoznámi s pravidlami a vyberie si jeden z 4 tímov. Potom čo ovládate základy a splníte prvé úlohy vstúpite do medzinárodného turnaja v Quiditche, kde si budete môcť zahrať za národný tím jednotlivých zemí (USA, Bulharsko vrátane Victora Kruma, Anglicka, Japonska, Nemecka, Francúzka a Austrálie). Každý tím má vlastný štadión, stratégiu a spôsob hry.

 • Diskusia dočasne vypnutá

  Svoje otázky k objednávkam prosím smerujte na email xzone@xzone.sk. Ďakujeme

  Komentáre (0)

 • Recenzia (0)

  Kúpili ste si Harry Potter: Quidditch World Cup? Pomôžte ostatným vo výbere a dajte vedieť, ako sa vám páči!

Sledujte nás na instagrame