Heavenly Sword
PS3

(8x)
19,99
Nákupom získate 0,40 kreditov
Štítky: Fantasy
Kód produktu: 13022
  • Dramatický akčný titul odohrávajúci sa v mýtickom čase a v mieste na ďalekom východe, ktorý ponúka mix efektných bojových umení, dramatického príbehu plného emócií, výrazných charakterov a špičkového technického spracovania, ktoré ťažia z interne vyvinutého next-gen enginmu.

    Súbojový systém vám poskytuje značnú mieru voľnosti. Môžete bez akéhokoľvek prerušeniu prepínať medzi niekoľkých druhov zbraní, kombinovať to s niekoľkonásobnými kombo údermi a ničiť tak celé légie nepriateľov. Hlavnou hrdinkou je pritom dievčina, ktorej zostáva posledných pár dní života. Vydá sa preto na svoju poslednú cestu a dúfa, že ju na konci čaká vykúpenie.

    Na tejto ceste sa postavia králi a ich početné dobyvateľské armády, postavia sa jednotlivým vojakom, ale i dobre organizovaným plukom skladajúcich sa zo stovky mužov. Súboje prebiehajú v celej rade nádherne spracovaných interaktívnych miest vrátane vodnej hladiny, korún stromov i honosných striech palácov.

  • Diskusia dočasne vypnutá

    Svoje otázky k objednávkam prosím smerujte na email xzone@xzone.sk. Ďakujeme

    Komentáre (0)

Hodnotenie zákazníkov (8)
Pridať hodnotenie

 Neoverený nákup

Nádherná hra, která je naprosto na zabití. AlespoŇ pro mě. Kamerou. Ten potenciál je úžasný...jenže stále bojujete ne s někým, ale s tím, že kamera je neovladatelná. Hratelnost téhle hry na tom stojí, ele vážně...není debilní bojovat proti někomu, koho nevidíte, protože je ve směru proti vám ? Celkové hodnocení mě hodně bolí...protože ta gamesa je skvělá. Ale je to kvůli trestuhodně promarněnému potenciálu :-/

 Neoverený nákup

Dobrá rubačka, ale jsou zde lepší PS3 exklusivity podobného typu, třeba God of War. Hra neurazí a za dnešní cenu se vyplatí.

 Overený nákup

Pokud mate radi vypravne filmy,tak je to jasna volba.Hratelnostne to neni spatne,ale urcite ne dokonale.

 Neoverený nákup

Výborná rubačka, ideální na odreagování.

 Neoverený nákup

Asi ten nejlepší způsob,- jak si zkrátit čekání na God of War 3. Prostě dobrá rubačka v kulisách Dálného východu.

 Overený nákup

I přes to že je hra krátká stojí za to!Finální bitva ve které se postavíte celě armádě sám s božskou silou je natolik působivá že vás to donutí si jí zahrát znovu a znovu a znovu !!Rozhodně kupte !!!

Zobraziť všetky hodnotenia

Celkové hodnotenie vypočítavame z overených aj neoverených hodnotení.
Overený nákup - zákazník preukázateľne zakúpil produkt u nás v obchode.
Neoverený nákup - nemôžeme overiť, či zákazník produkt zakúpil.

Sledujte nás na instagrame