Jak X: Combat Racing
PS2

(1x)
3,99
Doprava
od 2,99 €
22 rokov
skúseností
Naše výhody
7x finalista
Ceny kvality
4600
výdajní
Doporučený vek: Od 12 rokov
Kód produktu: 11906
 • Z akčnej hry "Jak and Daxter"
  Viac než 10 pretekov na 24 tratiach umiestnených v 8 odlišných arénach.; Ničenie nepriateľského vozidla s pomocou tzv. power-upov.; Možnosti vlastných úprav na vozidlách.; Adventúrne módy v 120 misiách.; Až 6 hráčov on-line na 20 tratiach rôzneho herného typu.; Celkom 40 minút sprievodných animácií vo filmovom štýle.; Kompatibilita s PSP titulom "Daxter".
  Akčne orientované závody vychádzajú z populárnej akčnej série Jak and Daxter od týmu Naughty Dog, ktoré ponúkajú dlhé otvorené trate s radou nebezpečných úsekov i prekážok, kde dostanete šancu vyniknúť s novým fyzikálnym modelom, ktorý si tvorcovia pre hráča pripravili. Vďaka nemu sú vozidlá i trate zničiteľné a ich ovládanie je prirodzenejšie, ako to v podobných tituloch je.

  Príbeh začína krátko po udalosťiach z tretieho dielu, kde Jak konečne zastavil Dark Makera. Zrútené mestá boli znovu postavené, ľudia miesto zabíjania sa začali venovať inej zábave - akčnému pretekaniu. Práve v tejto dobe dostane Jak pozvánku do Kras City, aby sa zúčastnil prečítaniu poslednej závete zloducha Krewa. Na mieste sa Jak stretáva s celou radou známych postáv vrátane Ashelin, Keiry, Samosa, Torna a ďalších. A ako všetci čoskoro zistia, že boli otrávený. Ak si chcú zachrániť životy musia sa všetci zúčastniť ďalšieho Kras City Grand Championship závodu a svoje schopnosti pomeriť s radou najlepších pretekárov z celého sveta.

  Jak a jeho kamaráti sa postupne zúčastnia pretekov v hlavnom Adventure móde. Nechýba samozrejme ani single závod, či závod na čas. Neoddeliteľnou súčasťou hry je aj multiplayer v niekoľkých modoch pre 6 hráčov.

  Závody prebiehajú vo viac než 12 upraviteľných vozidlách, či skôr dopravných prostriedkoch rozdelených do niekoľkých samostatne upgrad-ovateľných častí. Vďaka tomu si môže každý hráč vytvoriť svoje vlastné vozidlo. Podmienkou však je nájsť súčiastky, skôr než sa roztrúsia na trati.

  V minulých dieloch toľko dôležité Eco schopnosti nezostanú nevyužité. K dispozícií je nielen široká ponuka Eco power-upov, ale i zbraní a špeciálnych predmetov.
 • Diskusia dočasne vypnutá

  Svoje otázky k objednávkam prosím smerujte na email xzone@xzone.sk. Ďakujeme

  Komentáre (0)

 • Recenzia (1)

  (Xzone.cz)
  Neoverený nákup
  • +grafika
  • +svižnost závodů
  • +akce
  • +dobré cutscény(ukázky)
  • +známé postavy
  • +možnost hraní po LAN
  • -někdy problémy s memory card(už 2x se mi vymazala hra)
  • -občas vlezlé AI
  • -někdy nervozní zavody
  • -těžce se vydělává

  No, vcelku vydařená hra až na nějáke ty chyby s načítáním atd. a taky nic pro nerváky:-)

  Celkové hodnotenie vypočítavame z overených aj neoverených hodnotení.
  Overený nákup - zákazník preukázateľne zakúpil produkt u nás v obchode.
  Neoverený nákup - nemôžeme overiť, či zákazník produkt zakúpil.

Sledujte nás na instagrame

kingdomcomedeliverance, warhorsestudios, kingdomcomedeliverancegame, KCD2
kingdomcomedeliverance, kcd, kingdomcomedeliverance2, henryhascometoseeus
fallout, falloutseries, vault, falloutlucy, darkhorse, falloutdarkhorse, AmazonPrimeFallout
playstation5, playstation4, jarnezlavy, springsale
valak, figúrky, horor
hobit, bilbobublik, bilbobaggins, hobbit, fajka