Karetní hra Gears of War

32,99
Nákupom získate 1,32 kreditov
Merchandise: Stolová hra
Počet hráčov: 3 hráči
Kód produktu: 53526
 • Gears of War: The Card Game ponúka pohlcujúci spôsob, ako si užiť Gears of War úplne novým spôsobom. V tejto hre v štýle výpravnej kampane majú rozhodnutia urobené v každom príbehovom scenári významné dôsledky pre následné rozhodnutia na bojisku.
  BALENIE OBSAHUJE
  - 265 kariet
  - 15 scenárov
  - Príručka pravidiel
  CHARAKTERISTIKA
  Počet hráčov: 2
  Doporučený vek: 14+
  Dĺžka hry: 30-60 minút
  Lokalizácia: V angličtine
  Udrite v správnej chvíli, aby vaše karty fungovali spoločne, bojujte spolu a držte sa pri sebe – a v prípade potreby spoločne zomriete.
  Karetní hra Gears of War
  Vyberte si, ako rozvíjať svoje zručnosti pri hraní prostredníctvom jedinečného príbehového scenára, z ktorých každý má svoj vlastný cieľ a krajinu. Každá výhra alebo prehra ovplyvní obsah vášho balíčka v ďalšom scenári, takže úspech alebo neúspech ovplyvní váš herný zážitok.
  Karetní hra Gears of War
  Budete brániť Koalícii organizovaných vlád a pošlite do akcie Marcusa Fenixa a Dominika Santiaga, alebo budete veliť Horde Locust a uvoľníte monštruóznu silu Brumaka? Hádzať trieštivé granáty na hordy nešťastníkov? Alebo lákate nemŕtvych, aby na vás zaútočili, než ich zasiahnete, keď sú najzraniteľnejšie? Výber je vo vašich rukách.
  gears of warcard game gears of war
 • Pridajte komentár

  Pravidlá komentárov

  Otázky k objednávkam píšte na email xzone@xzone.sk, kde vám môžeme odpovedať rýchlejšie :)

  Ďakujeme, že s ostatnými hráčmi diskutujete slušne. Vulgárne a nevhodné komentáre (napr. Odkazy na iné eshopy, príspevky mimo tému danej hry) sú automaticky mazané.

  Komentáre (0)

Hodnotenie zákazníkov (0)
Pridať hodnotenie

Kúpili ste si Karetní hra Gears of War? Pomôžte ostatným vo výbere a dajte vedieť, ako sa vám páči!

Sledujte nás na instagrame