Kartová hra Magic: The Gathering Modern Horizons 2 - Draft Booster (15 kariet)

6,49
Nákupom získate 0,13 kreditov
Jazyk: Angličtina
Merchandise: Kartová hra, Zberateľská kartová hra TCG
Počet hráčov: 3 hráči
Kód produktu: 37366
 • Spoločnosť Wizards of the Coast prichádza s novou edíciou kariet Magic: The Gathering. Modern Horizons 2 bude ako jeho predchodca hlavne populárny u zberateľov, pretože v ňom nájdete novú tlač vzácnych kariet zo starších edícií v ich exkluzívnej podobe. Konkrétne teda v tejto sade môžete nájsť pôvodný "fetch" krajiny z originálneho Zendikaru, ktorá je jedna z najsilnejších a najvzácnejších krajín v celom Magicu vôbec.

  Potrebujete si rozšíriť alebo vylepšiť svoj balíček? Booster je pre vás ideálne riešenie, pretože v ňom nájdete vždy niekoľko náhodných kariet s vyššou raritou.

  Draft Booster je najlacnejšia možnosť ako si balíček rozšíriť. To ale neznamená, že v ňom nenájdete nič zaujímavého - v každom balíčku máte šancu na foilové karty, alebo dokonca špeciálny Showcase a Borderless karty. S draft balíčky si tiež skúsení hráči môžu trénovať turnajový formát limited.

  Karty sú v angličtine.

  ROZŠÍRENIE
  V tomto boosteri nájdete niekoľko kariet, ktoré môžu rozšíriť vašu zbierku alebo obohatiť váš balík. Bohužiaľ si s 35 kartami Magic: The Gathering nezahráte. Ak by ste chceli, odporúčame do začiatku Commander, Planeswalker, Challenger alebo Starter balíčky z našej ponuky.


  Karetní hra Magic: The Gathering Modern Horizons 2 - Draft Booster (15 karet)


  BALENIE OBSAHUJE
  - TBA

  Počet hráčov: 2
  Doporučený vek: 13+  let
  Dĺžka hry: 10-30 minút
  Lokalizácia: Angličtina

  Cena je za jeden balíček s 15 kartami. Boostery majú na obalu rôzne artworky, ktoré sú vybrané náhodne.
 • Pridajte komentár

  Pravidlá komentárov

  Otázky k objednávkam píšte na email xzone@xzone.sk, kde vám môžeme odpovedať rýchlejšie :)

  Ďakujeme, že s ostatnými hráčmi diskutujete slušne. Vulgárne a nevhodné komentáre (napr. Odkazy na iné eshopy, príspevky mimo tému danej hry) sú automaticky mazané.

  Komentáre (0)

Hodnotenie zákazníkov (0)
Pridať hodnotenie

Kúpili ste si Kartová hra Magic: The Gathering Modern Horizons 2 - Draft Booster (15 kariet)? Pomôžte ostatným vo výbere a dajte vedieť, ako sa vám páči!

Sledujte nás na instagrame