Kings Quest: Complete Collection HD
PS3

32.99
Nákupom získate 0.66 kreditov
Doporučený vek: Od 7 rokov
Lokalizácia: Angličtina
Štítky: Fantasy, 2D adventúra
Kód produktu: 19737
  • HD Remake klasických adventúr Kings Quest
    Kings Quest je kolekciou piatich epizód, ktoré sú moderným prerozprávaním pôvodnej legendárnej adventúrnej série z 80. rokov.
    Starý kráľ Graham rozpráva o svojich dávnych dobrodružstvách svojej malej vnučke Gwendolyn. Z týchto príbehov sa Gwendolyn dozvie množstvo zaujímavostí o živote a hlavne o svojom dedkovi. V jednom z príbehov sa napríklad mladý Graham vydáva do starej studne bojovať s drakom a nájsť magické zrkadlo.

    KLASIKA V NOVOM KABÁTE
    Nový Kings Quest posúva žáner adventúr do novej éry, zatiaľ čo je verný prvkom, kvôli ktorým boli pôvodné hry tak milované. Nezabudnuteľný spôsob rozprávania, vtip, hádanky a samozrejme množstvo spôsobov ako zomrieť!

    ZVOĽTE SI
    Voľte počas hry z ušľachtilých pilierov chrabrosti, múdrosti a súcitu a sledujte, aké následky budú mať vaše voľby na Grahamovej ceste. Každé hranie môže byť trošku iné.

    HÁDANKY
    Hádanky budú mať viacero riešení a vďaka tomu vás budú neustále povzbudzovať v experimentovaní. Čo urobí tento predmet na túto vec? A čo táto palička na tohto králika? Zistite všetky vtipné kombinácie.
  • Diskusia dočasne vypnutá

    Svoje otázky k objednávkam prosím smerujte na email xzone@xzone.sk. Ďakujeme

    Komentáre (0)

Hodnotenie zákazníkov (0)
Pridať hodnotenie

Buďte prvý a dajte vedieť ostatným, ako sa vám páči Kings Quest: Complete Collection HD!

Mohlo by sa vám páčiť