Kniha Dungeons and Dragons - The Making of Original D&D: 1970 - 1977 ENG

69,49
Doprava zadarmo
Nákupom získate 2,08 Kredity
DOPRAVA DO PACKETY ZADARMO
DOPRAVA DO PACKETY ZADARMO
pri objednaní tovaru skladom nad 4 €
(len do 23.6.2024)
Doprava
od 2,99 €
23 rokov
skúseností
7x finalista
Ceny kvality
4600
výdajní
Merchandise: Kniha, Komiks
Jazyk: AngličtinaAngličtina
Kód produktu: 59908
 • Kniha The Making of Original D&D je mimoriadna zbierka vzácnych dokumentov, ktoré osvetľujú príbeh vzniku fenoménu D&D.

  Odhalte materiály, ktoré neboli nikdy zverejnené, vrátane prvého návrhu pôvodného D&D od Garyho Gygaxe a prvých publikovaných textov, ako sú brožúry a doplnky pôvodnej "bielej krabice" D&D z roku 1974. Každý dokument je doplnený komentárom jedného z najvýznamnejších historikov hry, Jona Petersona.
  Kniha Duna (filmové vydání) dupl
  Rozmery: 208 x 279 x 20 mm
  Jazyk: angličtina
  Kniha Duna (filmové vydání) dupl

  Kniha Duna (filmové vydání) dupl
   - Objavte úplne prvú verziu pôvodného D&D, ktorá ešte nebola nikdy publikovaná. Tento dokument z roku 1973, vytvorený na Gygaxovom domácom písacom stroji, obsahuje ručne písané poznámky Gygaxa aj Arnesona.
  - Objavte približne 30 prvých článkov a vzácnych dokumentov, ktoré položili základy moderného D&D, vrátane nepublikovanej korešpondencie medzi Gygaxom a Arnesonom.
  Kniha Duna (filmové vydání) dupl
  - Prezrite si pozoruhodnú zbierku článkov z časopisov a fanzínov, z ktorých mnohé už nie sú verejne dostupné alebo zostávajú neobjavené historikmi a fanúšikmi klasického D&D.
  - Listujte faksimilami všetkých prvých výtlačkov Original D&D, ktoré sú prvýkrát v histórii vydávania D&D zhromaždené v jedinej knihe.
  Kniha Duna (filmové vydání) dupl
  - Preskúmajte vznik a vývoj pôvodnej hry z roku 1974 so zasväteným komentárom Jona Petersona, jedného z popredných historikov D&D.
  - Pripomeňte si päťdesiate výročie s touto poctou minulosti D&D. Pozývame vás, aby ste sa na históriu D&D pozreli s nadhľadom a oslávili, ako ďaleko D&D došla.
 • Pridajte komentár

  Pravidlá komentárov

  Otázky k objednávkam píšte na email xzone@xzone.sk, kde vám môžeme odpovedať rýchlejšie :)

  Ďakujeme, že s ostatnými hráčmi diskutujete slušne. Vulgárne a nevhodné komentáre (napr. Odkazy na iné eshopy, príspevky mimo tému danej hry) sú automaticky mazané.

  Komentáre (0)

 • Recenzia (0)

  Kúpili ste si Kniha Dungeons and Dragons - The Making of Original D&D: 1970 - 1977 ENG? Pomôžte ostatným vo výbere a dajte vedieť, ako sa vám páči!

Sledujte nás na instagrame

tombraider, darkhorsefigure, zberatelskafigurka, LaraCroft
FUNKO20, FunkoPopFigurky, ZlavynaPopky, Popky, dopravazadarmo
dopravazadarmo, Packeta, doruceniezadarmo
eldenring, shadowoftheerdtree, darcek
chainsawman, figurka, funkopop, xzonesk
batman, premierafilmu