Kniha Warcraft - Stíny povstávají
MERCH

12.99
Nákupom získate 0.39 kreditov
 • Sylvanas Windrunner zradila a opustila Hordu, ktorej sa zaprisahala slúžiť. Jej vinou sú vzťahy nielen medzi Alianciou a Hordou, ale aj vo vnútri oboch frakcií napätejšie ako inokedy. Napriek tomu sa ich členovia upierajú k rovnakému cieľu - dostihnúť Temnú pani a zabrániť jej v jej plánoch. Kráľ Anduin Wrynna touto úlohou poverí jej vlastnú sestru Allerii a Turalyon.

  Medzitým Rada Hordy čelí rozširujúcej sa priepasti medzi nimi a kráľovnou Talana. Nezostáva im než na Zandalar poslať mladého Zekhana, ktorý kráľovnú zachránil pred nevydareným atentátom. V tej chvíli ešte nikto netuší, ako dôležitú úlohu Zekhanovi zverili. Zandalar sa totiž ocitol v strede Sylvanasiných plánov.

  Prečítajte si ukážku!
  O AUTORKE
  Madeleine Roux je podľa New York Times bestsellerová autorka vďaka sérii Asylum, ktorá sa predáva v jedenástich krajinách po celom svete. Tiež je autorkou série Dom Furio, Salvaged, Travel: The Shining Blade a séria Allison Hewitt Is Trapped. Prispela tiež do antológií ako Resist, Scary Out There a Star Wars: From a Certain Point of View. Twitter: @Authoroux
  Počet strán: 352
  Autor: Madeleine Roux
  Formát: 145 x 205 mm, lepená
  Rok vydania: 2021
  Jazyk: čeština
  Kniha Warcraft - Stíny povstávají
 • Pridajte komentár

  Pravidlá komentárov

  Otázky k objednávkam píšte na email xzone@xzone.ck, kde vám môžeme odpovedať rýchlejšie :)

  Ďakujeme, že s ostatnými hráčmi diskutujete slušne. Vulgárne a nevhodné komentáre (napr. Odkazy na iné eshopy, príspevky mimo tému danej hry) sú automaticky mazané.

  Komentáre (0)

Hodnotenie zákazníkov (0)
Pridať hodnotenie

Buďte prvý a dajte vedieť ostatným, ako sa vám páči Kniha Warcraft - Stíny povstávají!