Komiks Amazing Spider-Man 1: Návrat ke kořenům
MERCH

11.99
Nákupom získate 0.12 kreditov
Lokalizácia: Česká lokalizácia
 • Nový začiatok pre SPIDER-MANA! Život Petra Parkera je hore nohami! Jedno malé odhalenie z minulosti a v ohrození je nielen jeho práca, ale aj vzťahy a vôbec celý život. A ako by to nestačilo, musí si Spidey poradiť aj s mimozemskou inváziou (s mysterióznom zvratom), novým spolubývajúcim (ktorým je zloduch Boomerang), novými šrámami na milostnom živote ... a nebezpečným novým protivníkom! Hej, to všetko je hrozné, ale čo potom súboj ... Petr Parker vs. Spider-Man? Zdá sa, že sa niekto rozhodol Petra napodobňovať ... ale prečo?

  Nick Spencer a Ryan Ottley otvárajú novú etapu Spider-Manova života! Tak buďte u toho!

  Obsahuje zošity Amazing Spider-Man (2018) č. 1-5 a materiál zo zošita Free Comic Book Day 2018 (Amazing Spider-Man / Guardians of the Galaxy) č. 1 - od Nicka Spencera, Ryana Ottleyho, Cliffa Rathburna, Laury Martinovej , Humberta Ramosa, Victora Olazaby a Edgara Delgada.
  Počet strán: 156
  Autor: Nick Spencer
  Kresba: Humberto Ramos, Ryan Ottley, Ryan Ottley, Laura Martinová, Pete Pantazis, Edgar Delgado, Laura Martinová, Victor Olazaba, Ryan Ottley, Cliff Rathburn
  Formát: 168 × 258 mm
  Väzba: brožovaná
  Tlač: farebná
  Komiks Amazing Spider-Man 1: Návrat ke kořenůmamazing spidermankomiks spiderman
 • Pridajte komentár

  Pravidlá komentárov

  Otázky k objednávkam píšte na email xzone@xzone.ck, kde vám môžeme odpovedať rýchlejšie :)

  Ďakujeme, že s ostatnými hráčmi diskutujete slušne. Vulgárne a nevhodné komentáre (napr. Odkazy na iné eshopy, príspevky mimo tému danej hry) sú automaticky mazané.

  Komentáre (0)

Hodnotenie zákazníkov (0)
Pridať hodnotenie

Buďte prvý a dajte vedieť ostatným, ako sa vám páči Komiks Amazing Spider-Man 1: Návrat ke kořenům!