Komiks Amazing Spider-Man 3: Životní zásluhy

11,99
Nákupom získate 0,48 kreditov
Merchandise: Komiks
Jazyk: Česká lokalizácia
Kód produktu: 50165
 • Je tento svet pripravený na... najväčšieho Spider-Manova fanúšika - J. Jonaha Jamesona?!

  J. Jonah Jameson má novú prácu - je rozhlasovým moderátorom. So Spider-Manom mali vždy, jemne povedané, komplikovaný vzťah... a odhalenie pravdy o Spideyho pravej totožnosti celú vec rozhodne nezjednodušilo. Jameson rozbieha oslavnú pavúčiu kampaň… takže sa mu prekvapivý útok Enforcers vôbec nehodí! A keď sa potom niekto rozhodne s JJ porovnať účty, ocitajú sa Spider-Man aj Jameson v poriadnom probléme. Kto by ten „niekto“ mohol byť (keď nepočítame všetkých obyvateľov New Yorku)? Do nebezpečenstva sa navyše dostane aj teta May a zachrániť ju môže iba Spider-Man! Jasné, nič nové pod slnkom… ale keď sa do hry vloží Taskmaster a Black Ant, môže sa stať čokoľvek!

  Obsahuje zošity Amazing Spider-Man (2018) č. 11–15 od NICKA SPENCERA, Ryana Ottleyho, Chrise Bachala, Cliffa Rathburna, Ala Veye, Livesaye, Tima Townsenda, Wayna Fauchera, Victora Olazaby, Laury Martinové a Andrewa Crossleye.
  Počet strán: 112
  Autor: Nick Spencer, Ryan Ottley, Chris Bachalo
  Formát: 168 × 258 mm
  Väzba: brožovaná
  Tlač: farebná
  Komiks Amazing Spider-Man 3: Životní zásluhyamazing spidermankomiks spiderman
 • Pridajte komentár

  Pravidlá komentárov

  Otázky k objednávkam píšte na email xzone@xzone.sk, kde vám môžeme odpovedať rýchlejšie :)

  Ďakujeme, že s ostatnými hráčmi diskutujete slušne. Vulgárne a nevhodné komentáre (napr. Odkazy na iné eshopy, príspevky mimo tému danej hry) sú automaticky mazané.

  Komentáre (0)

Sledujte nás na instagrame