Komiks Batman - Špatný den: Penguin/Riddler

14,99
Poštovné zadarmo
Nákupom získate 0,45 kreditov
DOPRAVA DO PACKETY ZADARMO
DOPRAVA DO PACKETY ZADARMO
pri objednaní tovaru skladom nad 4,00 € (len do 24.9.)
Merchandise: Komiks
Jazyk: Česká lokalizácia
Kód produktu: 56114
 • Dvaja zlí ľudia. Dva zlé dni. Dva skvelé príbehy. PENGUIN Kráľ gothamského podsvetia prišiel o všetko. Je z neho zlomený a osamelý človek, bez priateľov aj bez ranárov. Za všetky svoje zostávajúce peniaze si môže dovoliť kúpiť už iba pištoľ s jedným jediným nábojom. Pomocou neho si môže prestreliť hlavu... alebo sa pokúsiť získať všetko zase späť.

  S jedným nábojom proti celému Gothamu. RIDDLER Bol to len obyčajný chlapík. Za bieleho dňa šiel po ulici domov, ale nedošiel. Bez jediného slova ho zastrelil Riddler a potom sa usmial do najbližšej bezpečnostnej kamery. Zdanlivo nezmyselný zločin, ale Riddler nerobí nikdy nič len tak bezdôvodne.

  Začína výsluch, súboj medzi Batmanom a Riddlerom, ktorý má odhaliť motív tejto vraždy. Čo vlastne Riddler plánuje? V tejto knihe nájdete dva uzavreté a temné príbehy zamerané na zbabelcami v podaní skvelých scenáristov, ako sú John Ridley (Oscar za scenár filmu Dvanásť rokov v reťaziach) a Tom King (Batman, Vision: O trochu horšie ako človek, o trochu lepšie ako zviera ), a úžasných kresliarov, ako je Giuseppe Camuncoli (Samovražedný oddiel, Batman: Európa), či Mitch Gerads (Mister Miracle, Strange Adventures, The Sheriff of Babylon).
  Autor: Tom King, John Ridley, Guiseppe Camuncoli, Mitch Gerads
  Počet strán: 148
  Väzba: brožovaná
  Tlač: farebná
  Komiks Batman - Špatný den: Penguin/Riddler
 • Pridajte komentár

  Pravidlá komentárov

  Otázky k objednávkam píšte na email xzone@xzone.sk, kde vám môžeme odpovedať rýchlejšie :)

  Ďakujeme, že s ostatnými hráčmi diskutujete slušne. Vulgárne a nevhodné komentáre (napr. Odkazy na iné eshopy, príspevky mimo tému danej hry) sú automaticky mazané.

  Komentáre (0)

 • Recenzia (0)

  Kúpili ste si Komiks Batman - Špatný den: Penguin/Riddler? Pomôžte ostatným vo výbere a dajte vedieť, ako sa vám páči!

Sledujte nás na instagrame