Komiks Doctor Strange - Nejvyšší čaroděj 4: Volba

12,99
Poštovné zadarmo
Nákupom získate 0,39 kreditov
DOPRAVA DO PACKETY ZADARMO
DOPRAVA DO PACKETY ZADARMO
pri objednaní tovaru skladom nad 4,00 € (len do 24.9.)
Merchandise: Komiks
Jazyk: Česká lokalizácia
Kód produktu: 56573
 • Stephen Strange sa navrátil na Zem zo svojej mimosvetskej odysey, ktorú podnikol spoločne s Galactusom a Cleou, živý a zdravý... ale znamená to, že s ním Mnohovesmír naozaj skončil?

  Malým domčekom v Kansase si do marvelovského vesmíru prebíja cestu skutočne desivý zloduch, o ktorého príchode si budú ľudia rozprávať ešte roky! Život Stephena Strange zmenila pred desiatkami rokov autohavárie na severe štátu New York, ale teraz ho čaká ešte väčšia zmena. Aby toho nebolo málo, Sanctum Sanctorum uchováva všetky bizarné a temné artefakty, ktoré Doctor Strange za dobu svojho pôsobenia vo funkcii Najvyššieho čarodejníka nazhromaždil. A keď sa jeden z týchto artefaktov prebudí, premení sa Sanctum na Strangeovo osobné peklo!

  Obsahuje zošity Doctor Strange (2018) č. 18 – 20 a Doctor Strange Annual (2019) č.
  Počet strán: 112
  Formát: 168 × 258 mm, brožovaná
  Tlač: farebná
  Autori: Mark Waid, Tini Howardová, Pornsak Pichetshote, Jesús Saiz, Javier Pina, Andy MacDonald, Lalit Kumar Sharma a Brian Reber
  Komiks Doctor Strange - Nejvyšší čaroděj 4: Volba
 • Pridajte komentár

  Pravidlá komentárov

  Otázky k objednávkam píšte na email xzone@xzone.sk, kde vám môžeme odpovedať rýchlejšie :)

  Ďakujeme, že s ostatnými hráčmi diskutujete slušne. Vulgárne a nevhodné komentáre (napr. Odkazy na iné eshopy, príspevky mimo tému danej hry) sú automaticky mazané.

  Komentáre (0)

 • Recenzia (0)

  Kúpili ste si Komiks Doctor Strange - Nejvyšší čaroděj 4: Volba? Pomôžte ostatným vo výbere a dajte vedieť, ako sa vám páči!

Sledujte nás na instagrame