Komiks Pokémon - Red a Blue 6
MERCH

6.99
Nákupom získate 0.28 kreditov
+ VIANOČNÝ REWIND ZADARMO
Možnosť vrátenia tovaru do 31.1. 2022
Lokalizácia: Česká lokalizácia
Štítky: Manga
Kód produktu: 39770
 • Toto je naozaj veľká udalosť. Do Česka/Slovenska sa prvýkrát dostáva slávna manga séria zo sveta Pokémonov! Priamo od prvých dielov začína vychádzať tá najklasickejšia Pokémonská komiksová rada, a s ňou prichádzajú, tie najslávnejšie a najpopulárnejšie postavy z tohto sveta, na čele so žltým a elektrizujúcim Pikachu! A samozrejme, nemôžu chýbať ani zlí Rakeťáci! Emócie a vzrušenie z videohry sa teraz vracia v originálnom komiksovom príbehu!

  Blaine s Bluem dorazili na Šarlátový ostrov, kde má byť ukrytá základňa Elitnej štvorky. Tam na nich však čakalo prekvapenie v podobe bývalých nepriateľov, tria rakeťáckych vodcov! Medzitým sa do boja pripravujú aj Yellow, Green a Bill. Dokáže všetkých osem trénerov spojiť svoje sily a úspešne sa Elitnej štvorke postaviť?!
  Chyťte  aj ďalšie komiksové knihy zo série Pokémon: Red & Blue!
  Autori: Hidenori Kusaka
  Kresba: Mato
  Počet strán: 208
  Formát: cca 12,8 x 18,2 cm, brožovaná väzba
  Tlač: čiernobiely
  Jazyk: čeština
  KLASIKA
  Pokémoni prichádzajú s príbehmi, ktoré čitatelia od tohto sveta očakávajú a hlavný hrdina Red je odrazom postavy, ktorú fanúšikovia seriálu poznajú ako Asha. A predovšetkým tú máte tú najslávnejšiu zostavu pokémonov, na čele s Pikachu, Bulbasaur, Charmander či Snorlaxom. Proste výkvet. Sám tvorca Pokémonov, Satoši Tajiri, vyhlásil, že tomuto komiksu sa najlepšie podarilo vystihnúť svet, ktorý vymyslel.

  Komiks Pokémon - Red a Blue 6
  ČERVENÝ A MODRÝ
  Celá rada začne sedemdielnou sériou Red a Blue, na ktorú potom nadväzujú ďalšie rady zodpovedajúce jednotlivým hrám. Komiks je vytvorený parádne a jeho súčasťou sú nielen profily jednotlivých pokémonov, ale aj mapka, na ktorej sa dá nájsť, kde bol aký pokémon chytený! Takže neváhajte a vstúpte do legendárneho sveta - prvýkrát v pôvodnej komiksovej podobe!

  red & blue
 • Pridajte komentár

  Pravidlá komentárov

  Otázky k objednávkam píšte na email xzone@xzone.ck, kde vám môžeme odpovedať rýchlejšie :)

  Ďakujeme, že s ostatnými hráčmi diskutujete slušne. Vulgárne a nevhodné komentáre (napr. Odkazy na iné eshopy, príspevky mimo tému danej hry) sú automaticky mazané.

  Komentáre (0)

Hodnotenie zákazníkov (0)
Pridať hodnotenie

Buďte prvý a dajte vedieť ostatným, ako sa vám páči Komiks Pokémon - Red a Blue 6!