Komiks Sebevražedný oddíl: Dostaňte Jokera! (Black Label)

24,99
Merchandise: Komiks
Jazyk: Česká lokalizácia
Kód produktu: 52489
 • JOKER MUSÍ ZOMRIEŤ.
  Samovražedný oddiel Amandy Wallerovej má pod vedením Jasona Todda, alias Red Hooda, jasnú úlohu – zastaviť príval mŕtvol, ktoré spôsobuje korunný šašo zločinu, uloviť najväčšieho Batmanovho nepriateľa a poslať Jokera nadobro pod drn.
  Niekdajší zázračný chlapec s misiou súhlasí. Nemá inú voľbu. Ale zároveň sa túži pomstiť netvorom, ktorý ho zabil. Keď Joker zmení pravidlá hry, pre Red Hooda, ktorý má po boku partiu tých najhorších zloduchov na svete – vrátane Harley Quinn, Fireflye a Wild Doga – je sakramentsky ťažké sa rozhodnúť, komu môže veriť. Je načase zistiť, kto skutočne ťahá za nitky Operačnej skupiny X.
  Počet strán: 160
  Formát: 216 × 276 mm, viazaná s prebalom 
  Tlač: farebná
  Autori: Sean Murphy, Matt Hollingsworth
  Komiks Sebevražedný oddíl: Dostaňte Jokera! (Black Label)Komiks Sebevražedný oddíl: Dostaňte Jokera! (Black Label)suicide squad
 • Pridajte komentár

  Pravidlá komentárov

  Otázky k objednávkam píšte na email xzone@xzone.sk, kde vám môžeme odpovedať rýchlejšie :)

  Ďakujeme, že s ostatnými hráčmi diskutujete slušne. Vulgárne a nevhodné komentáre (napr. Odkazy na iné eshopy, príspevky mimo tému danej hry) sú automaticky mazané.

  Komentáre (0)

Hodnotenie zákazníkov (0)
Pridať hodnotenie

Kúpili ste si Komiks Sebevražedný oddíl: Dostaňte Jokera! (Black Label)? Pomôžte ostatným vo výbere a dajte vedieť, ako sa vám páči!

Sledujte nás na instagrame