Komiks The Fragrant Flower Blooms With Dignity 1 ENG

16,49
Nákupom získate 0,49 kreditov
Doprava
od 2,99 €
23 rokov
skúseností
7x finalista
Ceny kvality
4600
výdajní
Merchandise: Komiks
Jazyk: AngličtinaAngličtina
Štítky: Manga
Kód produktu: 59884
 • Napriek tomu, že štátna stredná škola Chidori a dievčenská súkromná akadémia Kikyo sú vedľa seba, zdá sa, že existujú vo dvoch rôznych svetoch.

  Zatiaľ čo tá druhá sa pýši bezchybnou povesťou a uprednostňuje študentov z bohatých vrstiev, tá prvá je hniezdom tupých delikventov. Všetci v Kikyo chovajú hlbokú nenávisť k svojim susedom z Chidori.

  Šestnásťročný Rintarou Tsumugi je študentom Chidori, ktorého zastrašujúca tvár vedie k tomu, že sa mu ľudia vyhýbajú. Rintarou si toho nevšíma, pretože je spokojný so svojou partiou kamarátov. Je tu však niečo, čo im ešte nepovedal: občas pomáha v rodinnej cukrárni.

  Jedného dňa pri práci Rintarou uvidí pri stole zákazníčku, ale tá utiecě skôr, než si s ňou stihne promluviť. Druhý deň sa mu dievča Kaoruko Waguri ospravedlní a vysvetlí mu, že neutiekla kvôli jeho vzhľadu a že Rintarou je podľa nej dobrosrdečný človek. Hoci nie je zvyknutý na Kaoručinú jasnú osobnosť, Rintarou sa teší, že s ňou nadviaže priateľstvo. V ceste mu stojí len jedna prekážka: Kaoruko je študentkou Kikyo! Horšie je, že Kaoruko si zrejme neuvedomuje, aký veľký problém to je!

  Podarí sa týmto dvojici preraziť si cestu a vyhnúť sa nástrahám (metaforickým aj doslovným), ktoré im nastražili ich spolužiaci?
  Počet strán: 192
  Formát: 208 x 146 mm
  Autor: Saka Mikami
  Komiks She and Her Cat ENG dupl
 • Pridajte komentár

  Pravidlá komentárov

  Otázky k objednávkam píšte na email xzone@xzone.sk, kde vám môžeme odpovedať rýchlejšie :)

  Ďakujeme, že s ostatnými hráčmi diskutujete slušne. Vulgárne a nevhodné komentáre (napr. Odkazy na iné eshopy, príspevky mimo tému danej hry) sú automaticky mazané.

  Komentáre (0)

 • Recenzia (0)

  Kúpili ste si Komiks The Fragrant Flower Blooms With Dignity 1 ENG? Pomôžte ostatným vo výbere a dajte vedieť, ako sa vám páči!

Sledujte nás na instagrame

borderlands, liliththefirehawk, tinytina, figurky
metalgearsolid, hernysoundtrack, vinyl, herneLP, hernahudba, , solidsnake
onepiecemerch, goingmerryship, zberatelskafigurka, modellodi
SeaOfStarsArt, hernecitanie, , BookOfArt, indiehra
zlatosomdoma, zberatelskafigurka, dinosaurove, dinosauri
FunkoPop, JackSparrow, Predobjednavka, PiratiZKaribiku, zberatelskafigurka