Kniha The Scum Villain's Self-Saving System: Ren Zha Fanpai Zijiu Xitong 4 ENG

17,99
Nákupom získate 0,72 kreditov
Doprava
od 2,99 €
23 rokov
skúseností
7x finalista
Ceny kvality
4600
výdajní
Merchandise: Komiks
Jazyk: AngličtinaAngličtina
Štítky: Manga, Novela
Kód produktu: 61777
 • Čínsky trhák Danmei/Boys' Love, ktorý inšpiroval animovaný seriál Scumbag System, streamovaný v angličtine! Tento komediálny príbeh o mužovi, ktorý sa vo fantasy románovej sérii prerodí na zloducha a nakoniec sa zapletie s hlavným mužským hrdinom, je teraz prvýkrát v angličtine!

  Polovičný démon Luo Binghe sa zo skromných začiatkov a trýznivej minulosti vyšvihol na nedostihnuteľného siláka a krásavca. So svojím háremom viac ako tristo manželiek a vládou nad ľudskou i démonickou ríšou je skutočne najmocnejším protagonistom - a to v gýčovitom web románe! Aspoň tomu verí Shen Yuan, online prezývaný "Peerless Cucumber", keď dočíta poslednú kapitolu Prúd Immortal Demon Way.

  Keď však kombinácia hnevu a zlého výberu jedla vedie k jeho smrti, Shen Yuan sa reinkarnuje do sveta webového románu v tele Shen Qingqiu – krásneho, ale krutého učiteľa mladého Luo Bingha.

  Hoci má teraz ako Shen Qingqiu neuveriteľnú moc a schopnosti kultivátora, je mu súdené byť strašne potrestaný za zločiny proti hlavnému hrdinovi, takže tento nový Shen Qingqiu má jedinú možnosť: získať si priazeň Luo Bingheho skôr, ako sa mladík dostane k moci.

  Len tak unikne strašnému osudu skutočného zloducha! Táto fantasy (xianxia) komédia postavená na romantizujúcej láske medzi dvoma mužmi (danmei) bola prvou sériou Mo Xiang Tong Xiu, ktorá dala podnet k celosvetovej multimediálnej sérii, nasledovanej jej neskoršími trhákmi Grandmaster of Demonic Cultivation a Heaven Official's Bles.

  Anglické vydanie Seven Seas obsahuje exkluzívne, úplne nové obálky a vnútorné ilustrácie od Xiao Tong Kong (Velinxi) a preklad Faelicy (faelicy) & Lily (lily_ocho).
  Počet strán: 432
  Tlač: čiernobiela
  Autor: Mo Xiang Tong Xiu
  Komiks The Scum Villain's Self-Saving System: Ren Zha Fanpai Zijiu Xitong 3 ENG dupl
 • Pridajte komentár

  Pravidlá komentárov

  Otázky k objednávkam píšte na email xzone@xzone.sk, kde vám môžeme odpovedať rýchlejšie :)

  Ďakujeme, že s ostatnými hráčmi diskutujete slušne. Vulgárne a nevhodné komentáre (napr. Odkazy na iné eshopy, príspevky mimo tému danej hry) sú automaticky mazané.

  Komentáre (0)

 • Recenzia (0)

  Kúpili ste si Kniha The Scum Villain's Self-Saving System: Ren Zha Fanpai Zijiu Xitong 4 ENG? Pomôžte ostatným vo výbere a dajte vedieť, ako sa vám páči!

Sledujte nás na instagrame

shrek, funkopop, zberatel, popfigúrky
assassinscreedshadows, yasuke, naoe, purearts
theboys, banda, amazonprime
metalgearsoliddelta, metalgearsolid, snakeeaster
pointandclickadventures, hernecitanie, adventury
soulsborn, darksouls, komiksypocesky