Komiks Venom 3: Nespoutaný

13,99
Nákupom získate 6,00 kreditov
+ VIANOČNÝ REWIND ZADARMO
Možnosť vrátenia tovaru do 31.1. 2023
Merchandise: Komiks
Jazyk: Česká lokalizácia
Kód produktu: 50676
Vianočná nádielka
 • Najskôr sa vydáme do minulosti, do čias, keď Spojené štáty bojovali vo Vietname. Pre ich víťazstvo potrebuje Nick Fury nasadiť tajnú zbraň. Keď však archeológovia objavia starodávneho tvora, stane sa riešením, alebo obživlou nočnou morou? Potom sa znovu stretneme so starým známym, odporným sociopatom menom Carnage! Iste ste si mysleli, že je Cletus Kasady mŕtvy - ale sekta, ktorá tohto šialenca uctieva, chce svojho padlého boha vzkriesiť, a navrátiť tak do sveta Marvelu jeho šialenstvo! S Eddiom Brockom sa zase vydáme na cestu do San Francisca – ale tentoraz z pohľadu jeho zvieracej „polovičky“! A čo Andi Bentonová, bývalá hostiteľka symbionta, predtým známa ako Mania? Stane sa len ďalším z hromady tiel na ceste ku Carnageovmu víťazstvu?!

  Obsahuje zošity Venomova pavučina: Ve’nam, Zrození Carnage, Venom nespoutaný a Pohřeb žehem autorů Donnyho Catese, Ryana Stegmana, Cullena Bunna, Juanana Ramíreze, Danila S. Beyrutha, Kylea Hotze, Juana Gedeona, Alberta Alburquerqueho, Joshuy Cassary, Marca Deeringa, Scotta Hanny, Livesaye, Roberta Poggiho, Victora Olazaby, Felipeho Sobreira, Crise Petera, Dana Browna, Matta Yackeyho, Andrewa Crossleyho a Carlose Cabrery.
  Počet strán: 136
  Autor: Donny Cates
  Kresba: Ryan Stegman
  Formát: 168 × 258 mm
  Väzba: brožovaná
  Tlač: farebná
  Komiks Venom 3: Nespoutaný
 • Pridajte komentár

  Pravidlá komentárov

  Otázky k objednávkam píšte na email xzone@xzone.sk, kde vám môžeme odpovedať rýchlejšie :)

  Ďakujeme, že s ostatnými hráčmi diskutujete slušne. Vulgárne a nevhodné komentáre (napr. Odkazy na iné eshopy, príspevky mimo tému danej hry) sú automaticky mazané.

  Komentáre (0)

Hodnotenie zákazníkov (0)
Pridať hodnotenie

Buďte prvý a dajte vedieť ostatným, ako sa vám páči Komiks Venom 3: Nespoutaný!

Sledujte nás na instagrame