Komiks World of Warcraft: Mág

8,39
Merchandise: Komiks
Jazyk: Česká lokalizácia
Kód produktu: 52292
 • Mage je manga zo sveta World of Warcraft, ktorú napísal Richard A. Knaak a ilustroval Ryo Kawakami.

  Aodhan pochádza z rodu, ktorý zahŕňa niektoré z najhrdinskejších paladinov a bojovníkov Azerothu, ale tento bystrý mladík nie je stavaný pre fyzický boj. Je chudý, má rád knihy a zúfalo túži byť mágom. Potom, čo mu jeho panovačný otec zakáže praktizovať mágiu, Aodhan uteká študovať tajomné umenie do mesta Dalaran.

  World of Warcraft: Mág je akciou nabitý príbeh plný pokušenia, moci a hrdinstva, ktorý fanúšikov World of Warcraft očarí!
  Scenár: Richard A. Knaak
  Kresba: Ryo Kawakami
  Formát: cca 12,8 x 19 mm, brožovaná
  Počet strán: 192
  Jazyk: čeština
  ZE SVETA WORLD OF WARCRAFT
  Aodhanov sen stať sa mocným zaklínačom je násilne prerušený, keď Dalaran obliehne zástup modrých drakov. Hoci je mladý mág ďaleko od domova, nájde pomoc u príbuzného, ktorý mu bol celý čas nablízku – u Crevana, svojho strýka ovládajúceho mágiu. Mazaný starší mág si po úteku z dalaranského väzenia vezme vnímavého Aodhana pod svoje krídla a spoločne sa snaží zabrániť zničeniu mesta. Za neutešenou situáciou Dalaranu sa však skrýva temnejšie tajomstvo a Aodhan je možno jediný, kto môže ukončiť plány, ktoré mesto ohrozujú, a stať sa hrdinom, o ktorom jeho rodina nikdy netušila, že by sa ním mohol stať.

  Komiks World of Warcraft: Mág
 • Pridajte komentár

  Pravidlá komentárov

  Otázky k objednávkam píšte na email xzone@xzone.sk, kde vám môžeme odpovedať rýchlejšie :)

  Ďakujeme, že s ostatnými hráčmi diskutujete slušne. Vulgárne a nevhodné komentáre (napr. Odkazy na iné eshopy, príspevky mimo tému danej hry) sú automaticky mazané.

  Komentáre (0)

Hodnotenie zákazníkov (0)
Pridať hodnotenie

Kúpili ste si Komiks World of Warcraft: Mág? Pomôžte ostatným vo výbere a dajte vedieť, ako sa vám páči!

Sledujte nás na instagrame