Konzole Nintendo Switch Lite - Coral
SWITCH

214.99
Nákupom získate 2.15 Kredity
Lokalizácia: Angličtina
Štítky: Herné konzoly
 • BALENIE OBSAHUJE
  - Nintendo Switch Lite s pamäťou 32GB v ružovej (coral) farbe
  - AC adaptér

  Úplne nový prírastok do rodiny konzol Nintendo Switch sa zároveň stará o to, aby bolo jednoduché zostať prepojený s ostatnými hráčmi. Až 8 konzol tak môže byť prepojených v rámci lokálneho multiplayeru. Na jednej konzoly potom po pripojení Joy-Con ovládačov (predávané samostatne), potom môžu hráči hrať v tabletop móde.

  ONLINE MULTIPLAYER
  Konzoly tiež budú podporovať online Wi-Fi multiplayer. Nintendo tiež vyhlásilo, že nová platená služba bude po vydaní volná k vyskúšaniu. Táto služba bude zahŕňať aplikáciu pre inteligentné mobilné telefóny dostupnú v lete 2017, ktorá umožní užívateľom pozývať kamarátov k hre, nastavovať herné schôdzky a chatovať s ostatnými pri hraní kompatibilných titulov. Táto služba bude k dispozícii na jeseň.

  VYLEPŠENÁ RODIČOVSKÁ KONTROLA
  Pokročilou rodičovskou kontrolou môžete strážiť svoje ratolesti, ale aj drahé polovičky. Dajú sa nastavovať časové limity, po ktorých uplynutí bude nadšený hráč upozornený, že by mal končiť, ale tiež sa bude dať sledovať štatistiky, ktorú hru hrá najviac. Všetko sa ovláda pomocou mobilnej aplikácie pre telefóny a tablety so systémom Android a iOS.
 • Diskusia dočasne vypnutá

  Svoje otázky k objednávkam prosím smerujte na email xzone@xzone.sk. Ďakujeme

  Komentáre (0)

Hodnotenie zákazníkov (0)
Pridať hodnotenie

Buďte prvý a dajte vedieť ostatným, ako sa vám páči Konzole Nintendo Switch Lite - Coral!