Konzola Nintendo Switch OLED model - White
SWITCH

(1x)
369,99
Nákupom získate 2.96 Kredity
Možno objednať max. 1 ks na zákazníka.
Lokalizácia: Angličtina
Štítky: Herné konzoly
Kód produktu: 38196

 • Nový model konzoly od Nintenda kombinuje prenosnú hernú konzolu s klasickou domácou. Kedykoľvek môžete konzolu odpojiť od dockovacej stanice a používať ju podobne ako výkonný tablet s dvojicou odpojiteľných ovládačov po stranách. Teraz sa dočkáme väčšieho displeja, vylepšeného audia, pevnejšieho stojančeku a tiež integrovaného LAN kábla.
  BALENIE OBSAHUJE
  - Nintendo Switch OLED model s pamäťou 64GB
  - ľavý a pravý Joy-Con ovládač v bielej farbe
  - Joy-Con grip (umožní spojiť oba Joy-Cony do podoby jedného ovládača)
  - dvojicu Joy-Con pútok na ruku
  - Nintendo Switch dok v bielej farbe (dokovacia stanica slúžiaca k prepojeniu konzoly a televízie)
  - HDMI kábel
  - AC adaptér

  SKVELÝ OBRAZ A OSTRÝ ZVUK
  Ako už z názvu vypovedá, hlavnou novinkou je väčší sedempalcový OLED displej s užšími rámčekmi. Ten ponúkne ostré a živé farby, skvelý kontrast a privedie tak hry k životu. Hry na handhelde neboli nikdy krajšie! Súčasťou vylepšenia je tiež vylepšená sústava reproduktorov, ktoré skvele doplnia nový jasný displej.


  Konzole Nintendo Switch OLED model - White
  VŠETKY ÚHLY, VIAC MIESTA A DRÁT
  Zmenou prešiel aj stojan, ktorý umožní postavenie na rovnú plochu. OLED model je vybavený širokým stojanom, ktorý je možné prispôsobiť požadovanému uhlu podľa ľubovôle. Nový model tiež ponúkne oproti existujúcim modelom dvojnásobok internej pamäte na vaše hry, konkrétne sa jedná o 64 GB, ktoré sú potom rozšíriteľné o microSD karty (predávané samostatne). Veľmi žiadaného vylepšenia sa potom dočkal aj dok, v ktorom novo nájdeme okrem dvoch USB portov, HDMI pre pripojenie k televízii tiež pripojenie LAN pre stabilnejšie a rýchlejšií online multiplayer vo chvíli, keď hráte na televízií.

  nintendo switch

  JEDNODUCHÉ HRANIE VO DVOJICI

  Všestranné ovládače Joy-Con ponúknu množstvo prekvapivých herných zážitkov. Dva Joy-Cony je možné používať každý v jednej ruke či dohromady ako jeden herný ovládač za pomoci Joy-Con gripu. Je tiež možné ich pripojiť na konzolu v rámci handheld módu alebo sa podeliť s kamarátom a v podporovaných tituloch si tak užiť multiplayerovú zábavu pre dvoch.

  Každý Joy-Con má vlastnú plnú sadu tlačidiel a môže byť teda používaný ako samostatný ovládač a zároveň je vybavený akcelerometrom a gyro pohybovým senzorom, čo umožňuje nezávislé pravé a ľavé pohybové ovládanie.

  nswitch
  ZDIELAJTE OBRÁZKY
  Nintendo Switch ďalej obsahuje množstvo zabudovaných funkcií, ktoré ho robia oveľa viac interaktívnym. Ľavý Joy-Con tak obsahuje Capture tlačidlo, ktoré hráčom umožní jedným kliknutím zhotovovať okamžité screenshoty ich hrania a deliť sa o ne s priateľmi prostredníctvom sociálnych sietí.

  AMIIBO FIGÚRKY A POHYBOVÁ KAMERA
  Pravý Joy-Con zase obsahuje NFC bod pre interakciu s amiibo figúrkami rovnako ako IR pohybovú kameru schopnú detekovať vzdialenosť, tvary a pohyb blízkych objektov,  pre tieto funkcie špeciálne navrhnutých hrách. Napríklad táto funkcia dokáže určiť, ako ďaleko je hráčova ruka a či formuje kameň, nožnice alebo papier.

  switch

  REALISTICKEJŠIE VIBRÁCIE
  Oba Joy-Cony ďalej predstavujú pokročilú funkciu HD rumble, ktorá v kompatibilných hrách umožní hráčom pocítiť ďaleko realistickejší vibračnú odozvu než kedykoľvek predtým. Tento efekt je natoľko detailný, že hráči môžu napríklad cítiť vibrácie jednotlivých kociek ľadu vo vnútri pohára, ktorý bude zrovna Joy-Con simulovať. Vďaka funkcii HD rumble budú môcť hráči pocítiť novú úroveň realistickosti, nedosiahnuteľnej za pomoci jednoduchého zraku a sluchu.

  LOKÁLNY MULTIPLAYER
  Nintendo Switch sa zároveň stará o to, aby bolo jednoduché zostať prepojený s ostatnými hráčmi. Až 8 konzol tak môže byť prepojených v rámci lokálneho multiplayeru. Hráči si môžu odložiť svoje konzoly za pomoci zabudovaného stojančeku, podeliť sa s ostatnými o Joy-Cony a užívať si multiplayerovú zábavu aj mimo pohodlia domova.

  svitch
  ONLINE MULTIPLAYER
  Konzola podporuje online multiplayer, k jeho používaniu potrebujete platené Nintendo Online členstvo prinášajúce okrem možnosti hrať hry skrz internet aj ďalšie bonusy. Jedná sa o prístup ku knižnici NES a SNES hier, cloudové úložisko pre uložené hry a ďalšie benefity. Súčasťou predplatného je aj aplikácia pre inteligentné mobilné telefóny, ktoré umožnia užívateľom pozývať kamarátov ku hre, nastavovať herné schôdzky a chatovať s ostatnými pri hraní kompatibilných titulov.

  VYLEPŠENÁ RODIČOVSKÁ KONTROLA
  Pokročilou rodičovskou kontrolou môžete strážiť svoje ratolesti, ale aj drahé polovičky. Možno nastavovať časové limity, po ktorých uplynutí bude nadšený Hráč upozornený, že by mal končiť, ale tiež môžete sledovať štatistiky, ktorú hru hrá najviac. Všetko sa ovláda pomocou mobilné aplikácie pre telefóny a tablety so systémom Android a iOS.
 • Pridajte komentár

  Pravidlá komentárov

  Otázky k objednávkam píšte na email xzone@xzone.sk, kde vám môžeme odpovedať rýchlejšie :)

  Ďakujeme, že s ostatnými hráčmi diskutujete slušne. Vulgárne a nevhodné komentáre (napr. Odkazy na iné eshopy, príspevky mimo tému danej hry) sú automaticky mazané.

  Komentáre (0)

Hodnotenie zákazníkov (1)
Pridať hodnotenie

vcuzhfhjng

Sledujte nás na instagrame