LEGO Harry Potter: Years 5-7
NDS

16.99
Nákupom získate 0.68 kreditov
Doporučený vek: Od 7 rokov
Lokalizácia: Angličtina
Kód produktu: 20119
  • Hra inšpirovaná 5-7 dielmi filmu Harry Potter!
    Pokračovanie Harryho Pottera v Lego podobe vychádza z posledných troch kníh a posledných štyroch filmov a sprevádza hráča hrdinskými dobrodružstvami Harryho Pottera v muklovskom i čarodejníckom svete. Od Rokfortu plus nové lokality, ako je napr. Grimmauldovo námestie alebo Ministerstvo kúziel – budú hráči narážať na nové tváre, výzvy i mágiu, ktorá im umožní pripraviť sa na konečný stret s lordom Voldemortom.

    V hre sa dočkáte impozantného zakončenia najúspešnejšej filmovej série všetkých dôb, a to vďaka úchvatnému hernému zážitku, ktorý si užijete bez ohľadu na vek. Okrem charakteristického humoru a čarov, ktoré vychádzajú z fenoménu LEGO, ponúka hra fanúšikom ešte viac magických schopností, riešenie hádaniek a možnosti preskúmavania.
  • Diskusia dočasne vypnutá

    Svoje otázky k objednávkam prosím smerujte na email xzone@xzone.sk. Ďakujeme

    Komentáre (0)

Recenzia na Zing.cz (1)

Hodnotenie 8/10

Po fiasku v podobě Pirátů z Karibiku tu máme další LEGO hru, kterou by určitě byla škoda minout. A pokud náhodou máte k dispozici živého parťáka, k výslednému hodnocení si klidně připočtěte ještě jeden bod. I bez něj jde ale o to nejlepší, co může v současnosti Harry Potter v rámci her nabídnout.  Prečítať celú recenziu

Hodnotenie zákazníkov (0)
Pridať hodnotenie

Buďte prvý a dajte vedieť ostatným, ako sa vám páči LEGO Harry Potter: Years 5-7!

Mohlo by sa vám páčiť