LEGO Star Wars: The Complete Saga
X360

(3x)
20,99
Nákupom získate 0,63 kreditov
Doporučený vek: Od 7 rokov
Štítky: Sci-Fi, Xbox One kompatibilné
Jazyk: Angličtina
Kód produktu: 13125
  • Vyriešte puzzle hádanky, ktoré povzbudzujú kreatívne myslenie, s využitím tímovej práce a jedinečných budovacích situácií.; Pribúdajú nové úrovne, nové postavy a nové featurky, ktoré prispievajú k zábave, kreativite a inteligentnému humoru.; Nové úrovne, ako Episoda II, nikdy neobsahovali bleskové prenasledovanie nájomného vraha Zama Wessella ďalej uzatvárajúci celý príbeh Star Wars.; Nové hrateľné postavy ako Watto, Zam Wessell, Boss Nass a ďalší rozširujú celkový počet na 160. Vylepšený Character Customizer po prvýkrát obsahuje všetky postavy z predchádzajúcej trilógie.; Po prvýkrát môže každá postava z predošlej trilógie stavať a zároveň používať stroje, ktoré vytvorí.

    Kompilácia dvoch úspešných LEGO Star Wars titulov, v ktorých rámci sa tešte na humorné dobrodružstvá s celou radou scénok z všetkých šiestich SW filmov. Na základnej hrateľnosti sa nič nezmení a opäť teda ide o kombináciu akcie a ľahkých puzzlov, kopou humoru a známymi postavami, ktoré sú spracované pomocou LEGO kociek.

    Medzi novinky patria nové úrovne (napr. naháňanie Zam Wessella z Episode II), nové hrateľné postavy (Watto, Zam Wessell, Boss Nass a ďalší), vylepšený nástroj pre tvorbu a úpravu postáv, Jedi sily, nový herný mód Challenge, prepracované úrovne Mos Espa Podrace a Gunship Cavalry umožňujúce voľné použitie dopravných prostriedkov a 10 bonusových Bounty Hunter misií.

  • Diskusia dočasne vypnutá

    Svoje otázky k objednávkam prosím smerujte na email xzone@xzone.sk. Ďakujeme

    Komentáre (0)

Hodnotenie zákazníkov (3)
Pridať hodnotenie

 Neoverený nákup

Milá, vtipná LEGO hra ze světa SW :-)

 Neoverený nákup

Slusna hra na xbox.Na odpocinuti kdyz uz mate dost toho zabijeni a strileni.

 Neoverený nákup

Pěkná hra na motiv LEGO, ale po čase přijde stereotyp.

Celkové hodnotenie vypočítavame z overených aj neoverených hodnotení.
Overený nákup - zákazník preukázateľne zakúpil produkt u nás v obchode.
Neoverený nákup - nemôžeme overiť, či zákazník produkt zakúpil.

Sledujte nás na instagrame