Lord of the Rings: Return of the King
PS2

(2x)
15,99
Nákupom získate 0,48 kreditov
Kód produktu: 10675
  • Hrajte za jednu z hlavných postáv príbehu: Gandalfa, Aragorna, Legolasa, Gimliho, Sama alebo Froda; Co-op multiplayer: vytvorte so svojimi priateľmi družinu a pustite sa spoločne do boja s ohyzdami; Prejdite cestou mŕtvych, bráňte Minas Tirith a bojujte v zúfalom boji so Sauronovým vojskom na poliach Pelennoru; Interaktívne hráčske prostredie, môžete šplhať po povrazoch, strieľať z katapultov alebo zhadzovať kamene; Nevídané zhody s filmovou predlohou, postavy sú nadabované rovnakými hercami ako vo filme a zhodné sú i záverečné scenáre

    Jeden prsteň vládne všetkým. Bráňte Minath Tirith, zničte prsteň tam kde bol ukovaný, vydajte sa po cestách mŕtvych a veďte ich a armádu do bitky na poliach Pelennoru. Celý dej knihy (a filmu) J.R.R. Tolkiena môžete prežiť znovu a stať sa jeho súčasťou. Prejavte odvahu ako Aragorn, odhodlanie a silu ako Gimli, ohybnosť a zručnosť ako Legolas, puto priateľstva ako Sam a vieru v dobro ako Frodo. Porazte Saurona aby sa zase dalo v Stredozemi voľnejšie dýchať.

    Návrat kráľa je akčná hra videná z pohľadu tretej osoby, ponúka skvelý hráčsky zážitok, príbeh previazaný s filmovou predlohou, strhajúce akčné scény a interaktívne hráčske prostredie. Okrem hry s jedným z hrdinov príbehu ponúka i multiplayer, v ktorom si vytvoríte vlastné Spoločenstvo a budete si tak môcť zahrať so svojimi priateľmi.

  • Diskusia dočasne vypnutá

    Svoje otázky k objednávkam prosím smerujte na email xzone@xzone.sk. Ďakujeme

    Komentáre (0)

Hodnotenie zákazníkov (2)
Pridať hodnotenie

 Neoverený nákup

i přes nedostatky jde o slušnou hru.Nezabaví nadlouho,ale přece.

 Neoverený nákup

Hra ktera vas zabavi tak na 2-3 dny. Nejlepsi na ni je ze muzete hrat s kamosem. Jinak je to propadak.

Celkové hodnotenie vypočítavame z overených aj neoverených hodnotení.
Overený nákup - zákazník preukázateľne zakúpil produkt u nás v obchode.
Neoverený nákup - nemôžeme overiť, či zákazník produkt zakúpil.

Sledujte nás na instagrame