The Lord of the Rings: The Third Age
PS2

(4x)
15,99
Nákupom získate 0,48 kreditov
Doprava
od 2,99 €
22 rokov
skúseností
7x finalista
Ceny kvality
4600
výdajní
Doporučený vek: Od 12 rokov
Kód produktu: 11236
 • Konzolové RPG s kolovými súbojmi, ktoré hráčovi ponúkajú možnosť zažiť veľké udalosti v Stredozemí z iného uhlu pohľadu, ako všetky doposiaľ LOTROVÉ tituly.

  Hráč bude ovládať skupinu hrdinov, ktorý sa zúčastnia všetkých dôležitých udalostí známych z filmovej trilógie i z knihy, ale pritom pôjdu svojou vlastnou cestou. Po ceste dôjde na interakciu so známymi i menej známymi postavami, ktoré hráčovi a jeho hrdinom ponúknu rad hlavných i vedľajších úloh, čo môžu prijať alebo odmietnuť.

  Hrať môžete na strane dobra a snažiť sa o zneškodnenie Saurona tak i zla a Sauronovi slúžiť. Všetky postavy disponujú základnú vlastnosť, ktoré sú spoločné pre všetky rasy a disponujú s všetkými vlastnosťami, čo sú nezávislé od povolania alebo rasy. Všetky tieto vlastnosti sa vylepšujú s účasťou v boji, s nákupom lepších zbraní, brnení i špeciálnych predmetov a tiež plnením zadaných úloh.

  Hráč postupne so svojou partiou, prejde s množstvom známych miest (Minas Tirith, Doly v Morii, Osgiliath, Helmov žliab a ďalšie), ktoré boli vytvorené podľa filmovej predlohy. Z filmu boli prevzaté i špeciálne efekty a tiež dabing všetkých známych postav, s ktorými sa hráč v hre stretne.

  Súbojový systém je tentoraz klasicky kolový, čo zo sebou prináša nutnosť používať správnu bojovú stratégiu. Za zmienku stojí i fakt, že príbehové sekvencie sú z časti prezentované v in-game enginme a z časti s prostredníctvom filmových ukážok, ktoré boli prevzaté priamo z filmu.
 • Diskusia dočasne vypnutá

  Svoje otázky k objednávkam prosím smerujte na email xzone@xzone.sk. Ďakujeme

  Komentáre (0)

 • Recenzia (4)

  (Xzone.cz)
  Neoverený nákup
  • grafika,souboje,dlouhá hratelnost,akce
  • některé souboje sou HARD

  GOOD HRA

  (Xzone.cz)
  Neoverený nákup
  • +grafika
  • +soubojový systém
  • +zlepšování postav
  • +dlouhá hratelnost(hraju 6hodin a mám 13% ze hry)
  • -některé souboje drásají nervy
  • -někdy moc složití nepřátelé

  Já osobně nesouhlasím z jinými recenzisty a hru bych doporučil

  (Xzone.cz)
  Neoverený nákup
  • soubojový systém vykradený z FFX je celkem dobře okopírovaný, hra je krátká což je u této hry rozhodně klad, dabing postav je příšerný, ovšem pár bitev určitě stojí za to hrou projít
  • bitvy kdy se nepřátelé doplňují, tzn.: jednoho zabijete a za dvě kola přijde úplně nový, Helmův žleb je ta nejnudnější část hry ještě nudnější než zbytek jestli to jde

  Nejsem ,žádný Lord of the Rings geek, takže tady nebudu remcat nad příběhm u kterého jsem čekal ,kdy přijde Saruman k hlavnímu hrdinovi s větou "I am your father." Soubojový systém vykradený z FFX je docela funkční, a grafika hlavně v soubojích není také špatná, ale rozhodně by tato hra chtěla více práce a ne ji vydat hned jak měli vývojáři v ruce beta kód hry.

  (Xzone.cz)
  Neoverený nákup
  • první boj,herní příběh
  • grafika,vymatlaná a nudna a samozřejmě repetitivní hratelnost,kopírovaní společenstva vaším týmem,část pelenor fields mě sebrala veškerou odvahu hrát tenhle herní brak,myslím že s finálním hodnocením jsem to ještě taky přehnal........

  ůplna blbost která akorát uráží svět pána prstenů

  Celkové hodnotenie vypočítavame z overených aj neoverených hodnotení.
  Overený nákup - zákazník preukázateľne zakúpil produkt u nás v obchode.
  Neoverený nákup - nemôžeme overiť, či zákazník produkt zakúpil.

Mohlo by sa vám páčiť

Sledujte nás na instagrame

cyberpunk2077, johnnysilverhand, cyberpunk2077game, zberatelskasocha
daysofplay2024, daysofplay, PlayStationZlavy
doplnkydodomu, doplnkydobytu, detskaizba
hvezdnevojny, , starwarsunlimited
3plus1zadarmo, FunkoPopzadarmo, FunkoPop, funkopopkolektor
TwilightMasquerade, pokemontcg, scarletandviolet