Mario Kart
NDS

52,99
Nákupom získate 0,53 kreditov
Doprava
od 2,99 €
22 rokov
skúseností
7x finalista
Ceny kvality
4600
výdajní
Doporučený vek: Od 7 rokov
Kód produktu: 11993
 • Úžasné preteky s Mario postavičkami

  Jazdci ako Mario, Luigi, princezná Peach, Yoshi, Donkey Kong, Diddy Kong, Wario a Bowser.; Viac než 30 najobľúbenejších tratí z predchádzajúcich dielov série.; Unikátny bezdrôtový multiplayer aj pre osem hráčov s jedinou cartridge plus možnosť bezdrôtového hrania cez službu Nintendo Wi-Fi Connection.

  Klasický závodný titul z dielne spoločnosti Nintendo, ktorý sa doposiaľ objavil na každej platforme od tejto spoločnosti. DS verzia sa však napríklad sa od verzie pre konzoly Gamecube líši tým, že ponúka klasický koncept zo SNESu vypilovaný k vizuálnej dokonalosti vo verzii pre konzoly N64.

  Hra ponúka ako klasickú singleplayer kampaň v niekoľkých výkonnosťiach (týka sa to motokár s ktorými sa preteká a nie schopnosťami hráča) v odlišných triedach, tak aj samostatné závody na celom rade dizajnovo úplne dokonalých tratí. Nechýba však ani podpora multiplayeru aj pre 8 hráčov cez Wi-Fi, čo je úplne komfortný spôsob, ktorý nevyžaduje nič iného než prechod niekoľkými cestami.

  Čo sa technického spracovania týka, Mario Kart DS verzia sa podobá z N64. Všetko sa teda odohráva v štýlovo spracovaných miestach, postavy sú kompletne 3D (zbohom sprity) a hlavne všetko beží maximálne rýchlo v 60 snímkach za sekundu. Samotné pretekanie hráč sleduje na hornej obrazovke, pričom na spodnej sa zobrazuje mapka s aktuálnou pozíciou každého z pretekárov, je tu tiež číslom vyjadrená informácia o aktuálnej pozícií a nechýba ani info o power-upov, s ktoré má hráč aktuálne v držbe.

 • Diskusia dočasne vypnutá

  Svoje otázky k objednávkam prosím smerujte na email xzone@xzone.sk. Ďakujeme

  Komentáre (0)

 • Recenzia (0)

Sledujte nás na instagrame

minecraft, minecrafters, minecraftuniverse, oslavujeme, aplha
disneylorcana, ursulasreturn, lorcanatcg, lorcana, disneykarticky
hernyvypredaj, nemamcohrat, playstation, PChry, xbox, switch
casopislevel, ohrachalidech, hernecitanie, levelkniha, hernakniha
assassinscreedshadows, acshadows, assassinscreed
youtooz, worldofwarcraft, alextraza, nozdurmu, wowkofigurky, wowko