Mario Slam Basketball
NDS

48,99
Nákupom získate 0,39 kreditov
Doprava
od 2,99 €
22 rokov
skúseností
Naše výhody
7x finalista
Ceny kvality
4600
výdajní
Doporučený vek: Pre všetkých
Kód produktu: 12146
 • Super Mario a jeho tým sú na ceste k ďalšiemu športovanému triumfu: tento krát sa všetko bude odohrávať na basketbalovému ihrisku v novej hre Mario Slam Basketball. Hráči môžu Maria a jeho priateľov nielen poslať na ihrisko na napínavý turnaj troch proti trom, ale vďaka dotykovému displeju môžu skôr zasiahnuť do diania hry: Dotykovým perom alebo špičky prsta môžete driblovať s loptou cez ihrisko, hodiť ho a trafiť s ním do koša – a to všetko v úchvatnej 3D grafike.

  Mario Slam Basketball je prvá hra svojho druhu, ktorá prenecháva na hráčovi skutočnú plnú kontrolu, ktorá už nikoho neprekvapuje, ako perfektne sa Nintendo DS hodí k manipulácií s hrou: Útočiť je možné s prostredníctvom priameho dotyku! Riadenie hracích figúrok prebieha s kombináciou dotykovej obrazovky, dotykového pera a digitálneho riadenia a umožňuje tak všetky hracie ťahy realizovať s pomocou dotyku.

  Vývojári ale neprekonali len sami seba v technickom smere. Ale Mario Slam Basketball ponúka aj zostavenie z postáv Nintenda Universum a rady Final Fantasy svojou vlastnou obľúbenou partiou, pre ktorú bude driblovanie hračkou. Pokiaľ Mario, Luigi alebo princezná Peach vstúpi na ihrisko, je garantovaná búrlivá basketbalová akcia. Pokiaľ hráč napríklad dotykovým perom zabubnuje v určitom taktu na dotykovú obrazovku, povzbudíte figúrky k prevádzaniu športových umeleckých kúskov, ktoré nielen berú dych, ale zároveň ešte hladko zdvojnásobia hráčove počty bodov!

  A pretože basketbalové ihrisko nie je miesto pre slabochov, pripraví Mario Slam Basketball ešte niekoľko celkom špeciálnych lahôdok, typických pre Nintendo: Výzvou sa stane hodenie lopty do nepriateľského koša. Ale ako sa bude môcť hráč plne sústrediť, keď bude musieť behom hry aj zbierať mince a chrániť sa proti útokom banánových šúľok, hviezdami alebo bombami? Tu môžu hráči Nintenda DS konečne poriadne ukázať svoju zručnosť. A samozrejme je potrebné neustále sledovať protihráča – lebo s útokom je vždy nutné počítať.

  Mario Slam Basketball disponuje s troma single módmi a s troma multiplayer módmi. Hráči môžu najprv v skúšobnom móde analyzovať svoje slabé stránky a tie cielene trénovať. V exhibičnom móde môžu tiež hneď vyskúšať svoje zlepšenie: Zostavte vysnívaný tým a absolvujte rýchle match. V súťažnom móde sa tak skutočne bojuje: v štyroch rôznych turnajoch sú odhalený najlepší z najlepších. Keď je jeden z turnajov dohraný do konca, je automaticky aktivovaný ťažší modus, v ktorom si potom naozaj tvrdí hráči môžu zmerať svoje sily s protivníkmi.

  Najviac zábavy prináša Mario Slam Basketball prirodzene v týme. V troch rozdielnych variantoch multiplayer módu – Exhibition, Dribble Race a Coin Hunter – môžu protivníci porovnať priamo svoje schopnosti. Väčšinou ide o to, zistiť, kto je najrýchlejší driblér, kto je najusilovnejší zberateľ mincí a pod.

  Navyše: Message funkcia Nintenda DS signalizuje každému hráčovi prostredníctvom textovej správy na obrazovke, že sa nejaký fanúšik Maria Slam Basketball so svojim handheldom ocitol blízko, pokiaľ má tento hráč tiež aktivovanú túto funkciu.
 • Diskusia dočasne vypnutá

  Svoje otázky k objednávkam prosím smerujte na email xzone@xzone.sk. Ďakujeme

  Komentáre (0)

 • Recenzia (0)

Sledujte nás na instagrame

xbox, xboxcontroller, recyklovanie, ovládač
coffeetalk, coffeetalkgame, indiegame, vinyl, lpcko
kingdomcomedeliverance, warhorsestudios, kingdomcomedeliverancegame, KCD2
kingdomcomedeliverance, kcd, kingdomcomedeliverance2, henryhascometoseeus
fallout, falloutseries, vault, falloutlucy, darkhorse, falloutdarkhorse, AmazonPrimeFallout
playstation5, playstation4, jarnezlavy, springsale