Medal of Honor: Frontline
PS2

(1x)
15,99
Nákupom získate 0,13 kreditov
Kód produktu: 10702
  • Za nepriateľskými líniami

    20 levelov rozdelených do šiestich hlavných misií založených na reálnych udalostiach z 2. svetovej vojny - Plne 3D svet využívajúc schopnosti konzole PlayStation 2 - Cez 20 zbraní, vrátane pištole Liberátor, Panzerschrecku, MG42, B.A.R. a špeciálnych "zbraní" ako maskáče a falošné ID - Vylepšená AI vyžaduje neustálu zmenu taktiky v závislosti na momentálnych situácií - lezenie jedného muža pre zaistenie maximálnej tichosti, alebo postup špičkovej cvičenej jednotky - Napínavé nebojové misie, ako infiltrovanie domov plného Gestapákov k nadväzovanie kontaktov s Holandskými odbojármi - Pôvodná hudba od Michaela Giacchona

    Pozrite sa znovu za nepriateľskú líniu s poručíkom Jimmym Pattersonom v hre Medal of Honour Frontline. V tomto ďalšom pokračovaní slávnej série musíte využiť zmätok okolo operácie Market Garden a dostať sa za nemeckú frontu. Vašou úlohou je ukradnúť HO-IX - nemeckú experimentálnu zbraň, ktorá by mohla zvrátiť priebeh vojny. Hráči sa dostanú do piatich misií, z nich sa každá skladá najmenej z piatich úrovni a všetky zapadajú do celkového priebehu.

  • Diskusia dočasne vypnutá

    Svoje otázky k objednávkam prosím smerujte na email xzone@xzone.sk. Ďakujeme

    Komentáre (0)

Hodnotenie zákazníkov (1)
Pridať hodnotenie

 Overený nákup

MoH: Frontline je první MoH,který na PS2 vyšel a nezklamal, i dnes se hráčí akčních FPS dobřepobaví a za 250Kč je to příležitost, kdy koupit hru, která Vás zabaví určitě na hodně dlouho - není totiž krátká, jako např. Vanguard.

Celkové hodnotenie vypočítavame z overených aj neoverených hodnotení.
Overený nákup - zákazník preukázateľne zakúpil produkt u nás v obchode.
Neoverený nákup - nemôžeme overiť, či zákazník produkt zakúpil.

Sledujte nás na instagrame